Reklama

Orange získal ocenenie za najlepší výsledok v DSBO teste za rok 2024. Ten meria kvalitu siete. Orange tak nadviazal na víťazstvá v testoch z rokov 2020 až 2023. Výsledky potvrdili, že najkvalitnejšia mobilná sieť na Slovensku je od Orangeu.

Zobraziť celú správu

Tento rok si Orange pripravil na festival Pohoda niekoľko noviniek, ktoré budú dopĺňať posilnené 4G a 5G pripojenie kompletne v celom areáli, Orange zóna s free Wi-Fi a solárnou nabíjačkárňou. Orange využíva silu umelej inteligencie, pripravil riešenie, ktoré informuje návštevníkov o čakacej dobe na sprchy. Tradičným a mimoriadne obľúbeným bonusom je 10 GB voľných dát pre zákazníkov. Ak prinesiete na Pohodu nepotrebné mobilné zariadenie a necháte ho ekologicky zrecyklovať, budete zaradení do žrebovania o vstupenky na festival Pohoda 2025 a získate ďalších 10 GB dát grátis (ak máte Paušál Plus).

Zdroj | Danny Howe/Unsplash
Zobraziť celú správu
#Operátori

Ako získať 10 GB dát v Orangei na mesiac zadarmo?

  • 2 min.
  • 11.7.2024
#Operátori

Festival Pohoda má unikátne smart riešenia vďaka Orangeu

  • 5 min.
  • 10.7.2024

Orange rozširuje ponuku zariadení. Pribudli smartfóny Honor 200, Honor 200 Pro, Honor 200 Lite, Motorola edge 50 fusion, Motorola edge 50 ultra, OPPO Reno12, OPPO Reno12 Pro a Samsung Galaxy Xcover 7. Ponuka sa rozrástla aj o televízory TCL 55P755 a TCL 55C745, ďalej aj o e-kolobežku Xiaomi Electric Scooter 4 PRO Gen2, robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum X20+, slúchadlá Redmi Buds 5 a smart hodinky Xiaomi Watch S3 a Samsung Galaxy Watch FE.

Zobraziť celú správu

Orange prináša návštevníkom festivalu Pohoda balík 10 GB voľných dát, ktoré si môžete aktivovať jednoducho a bezplatne cez mobilnú aplikáciu Môj Orange. Na festivale budete môcť využiť služby Orange-u, aj keď nie ste ich zákazníkmi. U expertov v Orange zóne budú k dispozícii predplatené Prima karty, ktoré si aktivujete cez tvárovú biometriu. Bezplatný balík 10 GB dát tak bude k dispozícii naozaj pre všetkých. Orange na Pohode, ktorá bude od 11. do 13. júla pripravilo viacero vychytávok, napríklad špeciálne AI riešenie, ktoré informuje o čakacej dobe na sprchy.

Zobraziť celú správu

Orange prináša (nielen) návštevníkom festivalu Pohoda balík 10 GB voľných dát, ktoré si môžete aktivovať jednoducho a bezplatne cez mobilnú aplikáciu Môj Orange. Na festivale budete môcť využiť služby Orange-u, aj keď nie ste ich zákazníkmi. V Orange zóne budú k dispozícii predplatené Prima karty, ktoré si aktivujete cez tvárovú biometriu. Bezplatný balík 10 GB dát tak bude k dispozícii naozaj pre všetkých.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.