Výsledky vyhľadávania v ostaných článkoch pre výraz Bragi

Zobraziť všetky výsledky v článkoch

Výsledky vyhľadávania v rýchlych správach pre výraz Bragi

utorok, 2.4.2019

Bragi, známy výrobca slúchadiel končí s výrobou zariadení a zameria sa na licencovanie svojich patentov pre AI. Generálny riaditeľ Bragi Nikolaj Hviid potvrdil, že spoločnosť nebude vyrábať žiadny nový spotrebný hardvér. Majitelia ich výrobkov (napr. obľúbený model slúchadiel Dash) budú naďalej dostávať podporu. Kupec hardvérovej divízie nie je známy.

ZDROJ | Bragi

piatok, 12.1.2018

Spoločnosť Bragi v spolupráci s Mimi Hearing Technologies predstavila upravovateľný načúvací prístroj, ktorý môže pomôcť ľuďom, ktorých trápi hučanie, pískanie či šumenie v uchu. Výhodou prístroja Bragi Project Ears je aj to, že vyzerá podobne ako bezdrôtové slúchadlá tejto značky.

https://youtu.be/2Yh5nUUUU6o

pondelok, 18.12.2017

Bragi Dash Pro, ktoré majú byť predstavené na výstave CES v januári využívajú umelú inteligenciu na to, aby rozpoznali okolité zvuky. Veľa detailov zatiaľ poskytnutých nebolo, no Audio Analytic hovorí o vnímaný konverzácií, ako aj okolitých hlukov. Pri rozhovore by tak slúchadlá mohli automaticky hudbu stlmiť, zatiaľ čo pri prejazde sanitky by technológia hudbu úplne vypla, prípadne upozornila nositeľa ešte viac.

ZDROJ | Audio Analytic
Zobraziť všetky výsledky v rýchlych správach