Reklama
#TV & video

Projektor Epson CO-FH02 nás prekvapil na viacerých frontoch

  • 5 min.
  • 15.2.2024

Acer predstavil na výstave Audiovisual Technology and System Integration Exhibition Chromebox Mini bez ventilátora. Kompaktné a výkonné zariadenie ponúka škálovateľnosť a vysokú nákladovú efektívnosť, čím uspokojuje potreby malých a stredných podnikov, ktoré požadujú inovatívne digitálne riešenia. Novinka vyniká všestrannosťou a efektívnosťou, je vybavená duálnymi portami HDMI 1.4b a USB Type-C a podporuje až tri video výstupy súčasne, čo umožňuje flexibilitu v konfiguráciách displeja.

Zdroj | Acer
Zobraziť celú správu
#E-mobilita

Konkurent pre Xiaomi? Kolobežka od Acer má 960 W aj dvojité odpruženie

  • 2 min.
  • 10.2.2024

Mercedes-Benz na CES 2024 predstavil viacero inovácií, ktoré nájdeme v budúcnosti v automobiloch. Medzi najzaujímavejšie patrí integrovaný virtuálny asistent MBUX. Na vytvorenie prirodzenejšieho a intuitívnejšieho vzťahu k vozidlu využíva pokrokový softvér aj generatívnu umelú inteligenciu (UI). Ponúka proaktívnu podporu slúžiacu na uľahčenie ovládania a lepšiu spoluprácu so systémom automobilu. Spôsob komunikácie je podobný interakcii človeka.

Zdroj | Mercedes-Benz
Zobraziť celú správu

Acer predstavil na CES 2024 zakrivený monitor Predator Z57. Má 57″ zakrivený panel, ktorý má DUHD rozlíšenie (7 680 x 2 160 px). Obnovovacia frekvencia je 120 Hz a vďaka Mini LED podsvieteniu získate lepší kontrast ako z bežného LCD monitora. Viac informácií nájdete v našom samostatnom článku.

Zdroj | Acer
Zobraziť celú správu
#Počítače

Acer vylepšuje rad Swift, na rad prišli čipy Intel Core Ultra a integrácia AI

  • 3 min.
  • 8.1.2024

Acer na CES 2024 v Las Vegas ohlásila pomerne dlhý zoznam nových produktov vrátane 57″ monitora so zakrivením. Predator Z57 je navrhnutý tak, aby zväčšil zorné pole a aby ste sa cítili viac ponorení do prostredia hry. Ponúka rozlíšenie Dual UHD, čo znamená 7 680 x 2 160 px, obnovovaciu frekvenciu 120 Hz a široký pomer strán 32:9. Ide o MiniLED monitor, o ktorom výrobca hovorí, že dokáže dosiahnuť jas až 1 000 nitov.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Acer oznámila, že jej záväzok k uhlíkovej neutralite bol splnený aj vďaka sérii notebookov Aspire Vero, počnúc novým modelom Aspire Vero 16 (AV16-51P). V súlade s medzinárodnými štandardmi pre výpočet uhlíkovej stopy a uhlíkovej neutrality se v každej fáze životného cyklu zariadenia prijímajú opatrenia k minimalizácii uhlíkovej stopy a potom se se použijú vysoko kvalitné uhlíkové kredity k dosiahnutiu uhlíkovej neutrality.

Zobraziť celú správu
#Aplikácie a hry

Call of Duty: MWIII - z akcie cítiť krátky vývoj, viaceré módy i mapy potešia

  • 9 min.
  • 26.11.2023
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.