Reklama

Hľadáme NAY TECHBOX OPERÁTORA roka 2023. Hlasujte a vyhrajte!

TECHBOX

Vybrali ste už tých najlepších z najlepších? Hlasovať tento rok môžete už v 13. ročníku unikátnej čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka.

V ankete spoločne s vami hľadáme tie najlepšie produkty, služby operátorov či bankové aplikácie. Odovzdaním vašich hlasov sa navyše zapojíte do žrebovania o hodnotné ceny!

Celkovo môžete v ankete odovzdať až 8 hlasov v 8 kategóriách, konkrétne FOTOAPARÁT, TV, SLÚCHADLÁ, SMARTFÓN, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, SMART HOME a INOVÁCIA. Aby sa vám hlasovalo jednoduchšie, postupne vám predstavíme nominácie jednotlivých kategórií. Dnes vám predstavíme práve kategóriu NAY TECHBOX OPERÁTOR.

Obsah pokračuje pod reklamou

Aby boli výsledky presvedčivé, samozrejme môžete hlasovať len v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Pokojne vyberte len najlepší televízor alebo operátora. Je len na vás, prečo dáte hlas svojmu favoritovi, zaujať vás môže parametrami, inováciami, cenou, kvalitou spracovania či osobnými skúsenosťami. Stačí kliknúť na NAYTECHBOXroka.sk a hlasovať.

Vašim hlasovaním nám opäť pomôžete nájsť najlepších z najlepších. A my vás za to odmeníme. Až pre deviatich z vás máme pripravené nádherné hodnotné ceny. Tie do ankety venovali naši partneri a radi vám ich odovzdáme už počas januára 2024, kedy vyhlásime aj výsledky ankety NAY TECHBOX roka 2023. Určite sledujte stránku ankety aj náš portál TECHBOX.sk, už 24. 1. 2023 sa totiž dozviete, či ste vyhrali.

Vyhrať môžete najnovšiu generáciu špičkových inteligentných hodiniek Apple Watch Series 9 GPS 45 mm od Tatra banky, taktiež sa môžete tešiť z praktického inteligentného pomocníka pre vašu domácnosť Xiaomi Smart Teplovzdušnej fritézy Pro 4L od Xiaomi. Jasať môžete aj z robotického vysávača s mopom iRobot Roomba Combo j5 od Certus Mercatus s.r.o., výhradného distribútora a dovozcu značky iRobot v SR.

Hlasovaním v ankete NAY TECHBOX roka 2023 môžete vyhrať aj mimoriadne kvalitnú ochranu vašich zariadení, a to 3x ESET Home Security Premium na 1 rok, od úspešnej slovenskej spoločnosti ESET. Veľmi atraktívnou cenou v ankete je aj modrý štýlový smartfón Apple iPhone 14 128GB od ČSOB Banky. A to stále nie je všetko, napríklad vaše fotografie si budete môcť v prípade šťastia pri žrebovaní vytlačiť na krásnej ružovej tlačiarni Canon SELPHY CP1500 s fotopapierom od spoločnosti Canon. A tešiť sa budete môcť aj z krásneho fialového smartfónu Samsung Galaxy A34 5G 128GB, ktorý do ankety venoval náš partner VÚB banka.

Predstavujeme kategóriu NAY TECHBOX OPERÁTOR roka 2023

V 12. ročníku ankety NAY TECHBOX roka 2023 sme vám hlasovanie zjednodušili tým, že v každej z ôsmich kategórií máte na výber 6 najlepších zástupcov. Nevynechali sme ani operátorov. Ktorý z nich je podľa vás najlepší?

4ka

Najmladší slovenský operátor 4ka ponúka vo svojom portfóliu výhodné SIM karty na kredit, obľúbené paušály SLOBODA a dátové balíky, ktoré sa radia medzi jej najsilnejšie stránky v dnešnej mobilnej dobe. Svojim zákazníkom však ponúka aj zariadenia za zvýhodnené ceny, pevný internet či televíziu dostupnú na set-top boxe ako aj v mobilných aplikáciách.

V priebehu roka sprístupnila 4ka svoju 5G sieť už aj majiteľom smartfónov od Apple, ktoré si po novom taktiež možno kúpiť prostredníctvom tohto operátora aj z druhej ruky „ako nové“, v ekologickom balení a za výhodnejšiu cenu. Študentom 4ka v priebehu roka ponúkla nový paušál SLOBODA pre MLADÝCH s väčším objemom dát za lepšiu cenu, zatiaľ čo ostatní môžu dátovať viac s novým balíkom DÁTA NAVYŠE za 5 EUR.

Obsah pokračuje pod reklamou

Poskytovateľ internetových, telefónnych a televíznych služieb, ANTIK Telecom, neustále posúva hranice svojich služieb a to nielen po stránke inovovania existujúcich služieb, ale aj rozširovania svojho portfólia služieb, v ktorých sa vôbec operátori nielen na Slovensku angažujú.

Popri optickom internete 5. generácie s maximálnou rýchlosťou až do 10 Gbit/s, televízii a telefónnym službám, poskytuje Antik aj kamerové zabezpečenie, GPS monitoring vozidiel, smart home zariadenia a v rámci služieb SmartWay aj verejné požičiavanie kolobežiek, skútrov, bicyklov, e-bicyklov či predaj lístkov na verejnú dopravu.

O2

V oblasti mobilných operátorov patrí O2 dlhodobo medzi stabilnú trojicu najväčších poskytovateľov mobilných služieb a v priebehu roka 2023 sa dokonca stalo trhovou dvojkou. V portfóliu má v prvom rade O2 Paušály, ktoré okrem volaní, správ a dát, ponúkajú aj obľúbené služby priamo v cene paušálu. V rámci jedného poplatku tak môžete spolu s paušálom získať aj prístup k službám ako sú Netflix, Voyo, HBO Max a ďalšie. Možnosť zvýhodneného nákupu zariadení je už v O2 samozrejmosťou, rovnako ako internet a TV služby.

V priebehu uplynulého roka O2 pokračovalo v rozširovaní svojej 5G siete, ktorá je aktuálne dostupná v 416 lokalitách. Zákazníkov O2 ale okrem novej generácie mobilných sietí môžu od minulého roka potešiť aj nové O2 Prekvapenia, v ktorej operátor každý týždeň poskytuje rôzne darčeky a výhody, od výhodnej zľavy na služby priamo u operátora až po zľavu na druhý lístok do kina v sieti kín CINEMAX.

Čoskoro to bude 22 rokov, čo Orange pôsobí na slovenskom trhu a za ten čas sa vypracoval na trhovú jedničku. Svoje mobilné služby od predplatených kariet až po široké spektrum paušálov pre ľudí i firmy, postupne rozšíril aj o pevný internet, vrátane optiky, ako aj o televíziu. V rámci svojich služieb sa čoraz viac orientuje aj v oblasti online ochrany, kde priamo do svojej mobilnej dátovej siete zabudoval anti-spamovú, anti-vírusovú, anti-malvérovú či anti-phishingovú ochranu.

V priebehu roka predstavil aj nové portfólio Paušálov Plus, ktoré odmeňujú za vernosť automatickým navyšovaním objemu dát a tiež zjednodušené portfólio služieb pevnej siete, ktoré je už tradične v rámci balíka Love možné spojiť s mobilným paušálom pre získanie výhodnejšej ceny. Na jeseň sa Orange-u napokon opäť podarilo obhájiť pozíciu lídra v oblasti kvality mobilnej siete na Slovensku.

Najdlhšie pôsobiaci telekomunikačný operátor na Slovensku je vďaka širokej ponuke svojich služieb pripravený zabezpečiť vašu konektivitu so svetom v mobile, domácnosti aj firme. V rámci mobilných služieb si môžete vybrať zo širokej ponuky Telekom paušálov aj s výhodnými službami navyše, vrátane zliav na zariadenia, od smartfónov cez smart home vychytávky až po herné konzoly. Pevný internet aj prostredníctvom optického pripojenia dopĺňa aj TV a ak si tieto služby spojíte v rámci skupiny Magenta 1, zaplatíte za nich ešte menej.

V uplynulom roku Telekom pokračoval v rapídnom rozširovaní svojej 5G siete, ktorou aktuálne pokrýva už 52,1 % populácie Slovenska. Popri virtuálnych službách Telekom uviedol v minulosti do predaja aj vlastné smartfóny T Phone, ktoré sa v roku 2023 dočkali hardvérovej revízie. Portfólio vlastných zariadení Telekom rozšíril aj o T Tablet s podporou eSIM a 5G sietí. Uplynulý rok zavŕšil novou ponukou paušálov, z ktorých každý jeden obsahuje nejaký nekonečný prvok pripojenia.

UPC

Obsah pokračuje pod reklamou

Vysokorýchlostný internet, televízia a telefón od UPC je k dispozícii pre viac než 600 000 domácností na Slovensku. Medzi lídrov na našom trhu však tento operátor patrí aj vďaka neustálemu inovovaniu svojej siete, v rámci ktorej dnes domácnostiam i firmám ponúka aj pripojenie s maximálnou rýchlosťou 1 000 Mbit/s. Aby ste to mali s domácimi službami jednoduchšie, k internetu si môžete od UPC pribaliť aj televíziu s viac ako 125 kanálmi v najvyššom balíku.

V závere minulého roka uviedlo UPC do predaja už aj vlastné mobilné služby, SIM kartu s paušálom na jeden mesiac zadarmo. Jedná sa práve o už v našom článku spomínané paušály SLOBODA s veľkými balíkmi dát za výhodné ceny. Ak si takúto SIM-ku spojíte s internetom alebo TV od UPC, ušetríte aj za 2. a 3. dobitie vášho paušálu.

Hlasovať môžete do 14. januára 2024.

Špeciálne ĎAKUJEME patrí aj partnerom ankety, najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: Tatra bankaESETČSOB Banka, Canon, Xiaomi, iRobotHisense, a VÚB banka. Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2023 nájdete na webstránke NAYTECHBOXroka.sk.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.