Reklama

Hľadáme NAY TECHBOX OPERÁTOR roka 2022. Hlasujte a vyhrajte!

TECHBOX

Vybrali ste už tých najlepších z najlepších? Hlasovať tento rok môžete už v 12. ročníku unikátnej čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka, v ktorej spoločne s vami hľadáme tie najlepšie produkty, služby operátorov či bankové aplikácie. Odovzdaním vašich hlasov sa navyše zapojíte do žrebovania o hodnotné ceny!

Celkovo môžete v ankete odovzdať až 8 hlasov v 8 kategóriách, konkrétne FOTOAPARÁT, TV, SLÚCHADLÁ, SMARTFÓN, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, SMART HOME a INOVÁCIA. Aby sa vám hlasovalo jednoduchšie, postupne vám predstavíme nominácie jednotlivých kategórií, počnúc kategóriou, NAY TECHBOX OPERÁTOR.

Aby boli výsledky skutočne presvedčivé, hlasovať samozrejme môžete len v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Pokojne vyberte len najlepší smartfón alebo bankovú aplikáciu. Je len na vás, prečo dáte hlas svojmu favoritovi, zaujať vás môže parametrami, inováciami, cenou, kvalitou spracovania či osobnými skúsenosťami.

Obsah pokračuje pod reklamou

Hlasovaním v ankete NAY TECHBOX roka 2022 sa zároveň zapojíte do žrebovania o MEGA CENY v hodnote stoviek eur. Vyhrať môžete najnovšiu generáciu špičkových inteligentných hodiniek Apple Watch Series 8 GPS 41 mm od Tatra banky, unikátny robotický vysávač s mopovaním iRobot Roomba Combo j7+ od Certus Mercatus s.r.o., praktického pomocníka do domácnosti – Mi Bezdrôtová vŕtačka 12V od Xiaomi, či 3 Špeciálne retro krabice s legendárnym antivírusom NOD32 vydané pri príležitosti výročia 30 rokov od vzniku slovenskej spoločnosti ESET, ktorá zároveň pri tejto príležitosti ponúka svoje produkty pre domácnosti za zvýhodnenú cenu a k dvojročnej licencii vám teraz pribalí ešte jeden rok ochrany navyše zadarmo.

Vôbec po prvýkrát v našej ankete môžete vyhrať aj špičkový televízor Hisense 55U7HG od spoločnosti Hisense a ak sa na vás usmeje šťastie, vaše fotografie si po vyžrebovaní výhercov budete môcť vytlačiť na úplne novej tlačiarni Canon SELPHY CP1500 od spoločnosti Canon. Tešiť sa taktiež môžete na smartfón HONOR Magic4 Lite, ktorý do ankety venoval náš partner VÚB banka a na svoje si prídu aj audio nadšenci, ktorí si medzi cenami nájdu Bluetooth slúchadlá Philips TAA4216 od spoločnosti TP Vision.

Predstavujeme kategóriu NAY TECHBOX OPERÁTOR roka 2022

V 12. ročníku ankety NAY TECHBOX roka 2022 sme vám hlasovanie zjednodušili tým, že v každej z ôsmich kategórií máte na výber 6 najlepších zástupcov. Nevynechali sme ani operátorov. Ktorý z nich je podľa vás najlepší?

Pozrime sa teda na šesticu nominovaných operátorov v kategórii NAY TECHBOX OPERÁTOR roka 2022.

4ka

Pomerne mladý operátor, 4ka, nedávno oslávil svoje siedme narodeniny na slovenskom trhu. Ponúka podarené paušály SLOBODA, ktoré sú bez viazanosti, pričom získate skvelý pomer ceny a výkonu. 4ka sa nenechá zahanbiť ani výberom vhodných smartfónov.

Tento rok bol pritom pre 4ku dôležitý. Okrem paušálov SLOBODA a väčších objemov dát začala ponúkať aj domáci optický internet a TV služby po celom Slovensku. Napríklad denný nekonečný balík vás výjde na 1,5 eura.

Poskytovateľ internetových, telefónnych a televíznych služieb, ANTIK Telecom, prináša pestrú ponuku, ktorá si drží stabilné ceny. Operátor neustále rozširuje svoju optickú sieť do nových obcí. Inak tomu nebolo ani tento rok.

ANTIK však môžete poznať z rôznych miest Slovenska, pretože má svoju sieť zdieľaných kolobežiek, bicyklov, skútrov a kajakov. Do ponuky pridali smart kamery, ale aj rôzne zariadenia do smart domácnosti, takže celý váš domov môže byť jednoducho ovládateľný.

Obsah pokračuje pod reklamou

O2

Operátor O2 ponúka na našom trhu rôzne druhy špeciálnych balíčkov neobmedzených dát a minút. Na výber je niekoľko podarených paušálov a veľký výber zariadení.

Operátor nedávno prekvapil vylepšenou mobilnou O2 aplikáciou, ale aj rôznymi akciami. Za zmienku stoja napríklad O2 kupóny, kde môžete získať zariadenia vo výraznej zľave. Rovnako je zaujímavá akcia, kde získate vyšší paušál operátora za cenu nižšieho, ak si do O2 prenesiete číslo od iného operátora.

Náš najväčší operátor prináša tradične širokú ponuku paušálov a domáceho optického internetu, ktorý patrí medzi to najlepšie, čo na Slovensku môžete dostať. Okrem toho sa púšťa do rôznych projektov, ako napríklad vytváranie dronov s STU, kde ponúkne svoju 5G sieť. Zaujímavý je aj projekt inštalácie solárnych panelov pre svoje vysielače.

Za zmienku pri Orange určite stojí aj poskytovanie domácej televízie cez set-top box a obrovská ponuka zariadení, medzi ktoré nepatria iba smartfóny, ale aj iné zariadenia ako herné konzoly, smart hodinky a ďalšie.

Telekom je najstarší slovenský telekomunikačný operátor. Ponúka kvalitnú mobilnú sieť vrátane najnovšej 5G technológie, pričom neustále pracuje na jej rozširovaní.

Telekom má už tradične bohatú ponuka rôznych paušálov, TV služieb a rýchleho optického internetu. MAGIO GO je stále veľmi obľúbená streamovacia TV služba, zvlášť keď ohlásili svoju spoluprácu s Voyo.

UPC

Internet od UPC pozná zrejme každý. Operátor bol priekopníkom pre ultra-rýchly domáci internet. Na svoje si prídu aj podnikatelia, ktorí s UPC získajú stabilný internet za zvýhodnenú cenu.

Obsah pokračuje pod reklamou

V rámci UPC dostanete na výber aj výkonné modemy, či Wi-Fi zosilňovače internetového signálu pre plné a stabilné pokrytie aj väčších interiérov. UPC má v ponuke viac ako 126 televíznych programov aj 7-dňový archív. UPC tiež ponúka digitálnu televíziu Horizon TV.

Hlasovať môžete do 15. januára 2023.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2022 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: Tatra banka, ESETCanonHisenseiRobotTP VisionVÚB banka a Xiaomi.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.