Reklama

Hľadáme NAY TECHBOX INOVÁCIU roka 2022. Hlasujte a vyhrajte!

TECHBOX

Vybrali ste už tých najlepších z najlepších? Hlasovať tento rok môžete už v 12. ročníku unikátnej čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka, v ktorej spoločne s vami hľadáme tie najlepšie produkty, služby operátorov či bankové aplikácie. Odovzdaním vašich hlasov sa navyše zapojíte do žrebovania o hodnotné ceny!

Celkovo môžete v ankete odovzdať až 8 hlasov v 8 kategóriách, konkrétne FOTOAPARÁT, TV, SLÚCHADLÁ, SMARTFÓN, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, SMART HOME a INOVÁCIA. Aby sa vám hlasovalo jednoduchšie, postupne vám predstavíme nominácie jednotlivých kategórií, počnúc poslednou menovanou kategóriou, NAY TECHBOX INOVÁCIA.

Aby boli výsledky skutočne presvedčivé, hlasovať samozrejme môžete len v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Pokojne vyberte len najlepší smartfón alebo bankovú aplikáciu. Je len na vás, prečo dáte hlas svojmu favoritovi, zaujať vás môže parametrami, inováciami, cenou, kvalitou spracovania či osobnými skúsenosťami.

Obsah pokračuje pod reklamou

Hlasovaním v ankete NAY TECHBOX roka 2022 sa zároveň zapojíte do žrebovania o MEGA CENY v hodnote stoviek eur. Vyhrať môžete najnovšiu generáciu špičkových inteligentných hodiniek Apple Watch Series 8 GPS 41 mm od Tatra banky, unikátny robotický vysávač s mopovaním iRobot Roomba Combo j7+ od Certus Mercatus s.r.o., praktického pomocníka do domácnosti – Mi Bezdrôtová vŕtačka 12V od Xiaomi, či 3 Špeciálne retro krabice s legendárnym antivírusom NOD32 vydané pri príležitosti výročia 30 rokov od vzniku slovenskej spoločnosti ESET, ktorá zároveň pri tejto príležitosti ponúka svoje produkty pre domácnosti za zvýhodnenú cenu a k dvojročnej licencii vám teraz pribalí ešte jeden rok ochrany navyše zadarmo.

Vôbec po prvýkrát v našej ankete môžete vyhrať aj špičkový televízor Hisense 55U7HG od spoločnosti Hisense a ak sa na vás usmeje šťastie, vaše fotografie si po vyžrebovaní výhercov budete môcť vytlačiť na úplne novej tlačiarni Canon SELPHY CP1500 od spoločnosti Canon. Tešiť sa taktiež môžete na smartfón HONOR Magic4 Lite, ktorý do ankety venoval náš partner VÚB banka a na svoje si prídu aj audio nadšenci, ktorí si medzi cenami nájdu Bluetooth slúchadlá Philips TAA4216 od spoločnosti TP Vision.

Predstavujeme kategóriu NAY TECHBOX INOVÁCIA roka 2022

Počet zaujímavých technologických noviniek, ktoré sa objavia vo svete a o ktorých sa môžete dočítať aj na našom portáli, sa v priebehu roka ráta na desiatky. V redakcii sme preto opäť využili náš prehľad o dianí v rôznych sférach technologického sveta a vybrali sme za vás 6 tých najzaujímavejších inovácií. Výber tej najlepšej z najlepších je už teraz iba na vás.

Pozrime sa teda na šesticu nominovaných produktov v kategórii NAY TECHBOX INOVÁCIA roka 2022.

Ohybné displeje prichádzajú do sveta prenosných počítačov a ASUS ukazuje, ako sa to má robiť. Novinku Zenbook 17 Fold OLED vybavil až 17,3″ ohybným displejom, ktorý vám umožní mať v jednom zariadení priestranný tablet, stolný počítač s bezdrôtovou klávesnicou a kompaktný 12,5″ notebook súčasne. Rozlíšenie displeja na úrovni až 2,5K prepojené s technológiou Dolby Vision a certifikáciou PANTONE® Validated hovorí samé za seba, k čomu sa pridáva špičkové ozvučenie ladené spoločnosťou Harman Kardon a výkonný hardvér v podaní 12. generácie procesorov Intel Core. To všetko v tele s hmotnosťou iba 1,5 kilogramu a v dizajne elegantného zápisníka.

Snívate o schopnosti lietať? S dronom DJI Avata sa k tomuto snu môžete priblížiť viac ako kedykoľvek predtým a na konci z toho navyše získať úžasný videozáznam. Táto novinka je totiž vybavená až 1/1,7″ snímačom CMOS, ktorý je schopný nahrávať záznam v 4K UHD rozlíšení so super širokým 155° zorným poľom. Namiesto obrazovky na ovládaní či smartfóne si živý prenos z letu môžete vychutnať prostredníctvom okuliarov DJI Goggles 2, vďaka ktorým budete môcť dron ovládať s chirurgickou prenosťou a zároveň z bezpečia zeme získať pocit, že slobodne letíte po okolí.

Obsah pokračuje pod reklamou

Domnievali ste sa, že vo svete bezdrôtových slúchadiel už nie je čo inovovať? JBL Tour PRO 2 dokazujú opak a na trh ako prvé na svete prinášajú inteligentné nabíjacie puzdro. Na jeho prednej strane je umiestnený 1,45″ dotykový LED displej, ktorý vám umožní šikovne ovládať hudbu, upraviť si zvuk slúchadiel, prijímať hovory či dokonca čítať upozornenia zrkadlené z vášho smartfónu. K inovatívnemu hardvéru sa pridáva inteligentný softvér v zastúpení funkcie Google Smart Switching zabezpečujúcej jednoduché prepínanie pripojenia medzi zariadeniami či technológie Google Finder, ktorá vám umožní slúchadlá v prípade ich straty vyhľadať pomocou vášho smartfónu.

Spočiatku nenápadná čierna kocka, no počkajte, kým začne hrať a dokonca aj svietiť. Philips TAX7207/10 je bezdrôtový reproduktor stvorený pre párty, ktorú rozprúdi nielen jeho 2.1-kanálová zostava s výkonom 80 W RMS (resp. max až 160 W), ale aj 360° párty svetlo, ktoré v priebehu hrania mení farbu a pulzuje spolu s hudbou. Tvar kocky tohto reproduktora nie je náhodný, ak ich totiž na párty budete mať viacero, jednoducho ich môžete naskladať na seba a bezdrôtovo tak prepojiť až 50 reproduktorov do jednotnej audio sústavy. Zlatým klincom večera sa napokon môže stať zábavné karaoke, na ktoré je Philips TAX7207/10 pripravený vďaka dvojici mikrofónových vstupov a sérii zvukových efektov od ozveny až po prepínač ženských/mužských hlasov.

Éra veľkých, hlučných a komplikovaných projektorov je už našťastie preč. Samsung The Freestyle je kompaktný a plne prenosný smart projektor, ktorý stačí položiť, namieriť na stenu (alebo pokojne aj na strop) a o nastavenie obrazu vrátane vyrovnania a zaostrenia sa už plne postará jeho inteligentný softvér. Kedykoľvek a kdekoľvek si tak môžete vykúzliť 30 až 100″ obraz s Full HD rozlíšením a podporou HDR doplnený o 360° ozvučenie v podaní vstavaných 5 W reproduktorov. Pripojiť k nemu môžete počítač, konzolu alebo bezdrôtovo aj smartfón, no nemusíte. Všetky streamovacie služby a aplikácie spustíte priamo na ňom bez dodatočného hardvéru vďaka jeho vstavanému operačnému systému Tizen.

Technologické inovácie nemusia byť stvorené iba ľudí, posledný nominovaný produkt v tejto kategórii urobí radosť aj vašim domácim miláčikom. Xiaomi Smart Krmítko vám umožní nastaviť si 24-hodinový režim automatického kŕmenia domácich zvierat s automatickým dávkovaním tak, aby váš pes či mačka dostala presnú dávku krmiva vždy v ten istý čas, pokojne aj keď práve nie ste doma. Smart Krmítko môžete nastavovať prostredníctvom aplikácie Mi Home/Xiaomi Home, ktorá vás taktiež upozorní na potrebu doplnenia krmiva do zásobníka. Domáci miláčikovia zas ocenia jeho trojité tesnenie, ktoré zabezpečí, že krmivo v ňom zostane čerstvé, suché a chutné. Ak chcete mať o starostlivosť o vášho domáčika postaranú kompletne, k Smart Krmítku si od Xiaomi môžete zaobstarať aj Smart Napájaciu Fontánu.

Hlasovať môžete do 15. januára 2023.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2022 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: Tatra banka, ESETCanonHisenseiRobotTP VisionVÚB banka a Xiaomi.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.