Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Google Pixel Watch - najhoršie inteligentné hodinky za 350 €? | VIDEO

Google Pixel Watch - najhoršie inteligentné hodinky za 350 €? | VIDEO
Tomáš Šmidák
Google Pixel Watch - najhoršie inteligentné hodinky za 350 €? | VIDEO

Po Pixely 7 sme si pre vás pripravili video, v ktorom si predstavíme Google Pixel Watch, prvých inteligentných hodinkách od Googlu. Povieme ako sa mi s nimi posledné tri mesiace žilo a prečo by ste si ich pravdepodobne nemali kúpiť.

Po tom ako Google v roku 2019 kúpil Fitbit sme všetci čakali, kedy predstaví svoje vlastné smart hodinky. Po 3 rokoch sme sa konečne dočkali a čakal som, že výsledok bude stáť za viac.

Dizajnovo sú na tom hodinky veľmi dobre. Okrúhly ciferník mimikuje klasické hodinky a jeho zakrivenie je príjemné a precízne. Vrchná časť je vyrobená zo skla a zvyšok tela je nehrdzavejúca oceľ. Hmotnosť hodiniek je potom 36 gramov a radia sa tak medzi najľahšie na trhu.

Obsah pokračuje pod reklamou

Pixel Watch poháňa dvojjadrový procesor Exynos 9110 ktorý sa spolu s 2 GB pamäťou RAM stará o veľmi plynulý chod systému. Reakcie sú rýchle, načítavanie v podstate neexistuje a animácie plynulé.

Príjemnému používaniu napomáha aj systém Wear OS vo verzií 3.5. Pixel Watch sú vďaka nemu výborne odladené, plné farieb a pekných animácií.

Ak vlastníte Pixel smartfón budete môcť využiť aj priamu integráciu Google Asisstanta alebo šikovné funkcie ako napríklad ovládanie aplikácie fotoaparátu prostredníctvom hodiniek či nájdenie smartfónu pomocou funkcie Find My.

Pozrite si nové video na kanáli TECHBOX.sk, kde sme podrobnejšie rozobrali pozitíva aj veľké negatíva inteligentných hodiniek Google Pixel Watch: