Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Google Pixel Buds - bezdrôtové slúchadlá s prekladačom do 40 jazykov!

Google Pixel Buds - bezdrôtové slúchadlá s prekladačom do 40 jazykov!
Zdroj | Google
Michal Spiegel
Google Pixel Buds - bezdrôtové slúchadlá s prekladačom do 40 jazykov!
Zdroj | Google
Zdroj | Google

Google okrem nových smartfónov, notebooku a smart reproduktoru, predstavil aj zaujímavé slúchadlá Google Pixel Buds, ktoré ponúkajú funkciu prekladania.

Zdroj | Google

Keďže sa Google rozhodol pre odvážny krok odstránenia 3,5 mm jacku na smartfónoch Google Pixel 2, musel po vzore Apple predstaviť aj nový audio hardvér. Výsledkom sú práve štuplové slúchadlá Google Pixel Buds.

Najväčším lákadlom, ktorý bol demonštrovaný priamo na prezentácii, je možnosť simultánneho prekladu do 40 jazykov. Samozrejme je potrebné, aby ste mali slúchadlá prepojené so smartfónom, ktorý umožňuje využívať Google Assistant.

Z jazykov bude dostupná francúzština, taliančina, švédčina a dokonca aj čeština, maďarčina a poľština. Veríme, že časom pribudne aj slovenčina.

Zdroj | Google
Pozrite si

Google predstavil Pixel 2 a Pixel 2 XL, takto vyzerá ideálny Android telefón

Pre správne fungovanie prekladania je potrebné mať Android alebo Pixel smartfón s operačným systémom aspoň vo verzii Nougat. Po dizajnovej stránke ponúkajú Google Pixel Buds pohodlné a pekné látkové materiály po vzore Google Home Mini či Google Daydream View VR.

Google Pixel Buds sa ovládajú pomocou dotyku. Stačí prejsť po vonkajšej časti slúchadla pre ovládanie hudby. Pri podržaní prsta sa spustí Google Assistant.

Na jedno nabitie by mali slúchadlá vydržať päť hodín, no v balení dostanete aj krabičku, ktorá slúži ako prenosná power banka, ktorá sľubuje až 24 hodín výdrže.

Zdroj | Google
Pozrite si

Google Home Max – väčší, krajší a hlasnejší reproduktor s Google Assistant

Cena je nastavená na 159 dolárov a slúchadlá sa budú predávať v modrom, bielom a čiernom farebnom spracovaní. Ak vás tieto unikátne slúchadlá od Google zaujali, predobjednávať môžete už teraz. Slúchadlá by mali byť dostupné od novembra 2017.

Z hľadiska dostupnosti, slúchadlá Google Pixel Buds budú dostupné v Kanade, Spojenom kráľovstve, Austrálii a v Singapure.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj