Reklama

Garmin Lily 2 sú malé a módne, no najmä vylepšené hodinky pre ženy

Zdroj | Garmin
Richard Pliešovský
Zdroj | Garmin
Zdroj | Garmin

Garmin na CES 2024 predstavil novinky, ktoré sú určené pre ženy. Okrem hrudného pásu pre športové podprsenky sme sa dočkali druhej generácie elegantných hodiniek Lily.

Lily 2 si zachovali príjemný dizajn, no vo vnútri sa dočkali vítaných vylepšení. Ruku na srdce, prvá generácia Lily totiž nepatrila k tomu najlepšiemu, čo Garmin dokáže, resp. dokázal v hodinkách priniesť.

Lily 1 sa o priazeň uchádzala od roku 2021 a bola určená pre tenké, ženské zápästia. Garmin Lily 2 sú dostupné v štandardnom a klasickom variante, pričom obe verzie majú 35 mm puzdro. Sú vybavené modernými funkciami, ktoré sa dnes od hodiniek očakávajú.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Garmin

Postarajú sa o monitoring srdcového tepu, meranie saturácie kyslíka v krvi (SpO2), sledovanie spánku s funkciou skóre spánku, sledovanie zdravia žien, spálenej energie, denného príjmu tekutín a pohybové upozornenia. K dispozícii je spolu až 18 predinštalovaných športových aplikácií, napríklad kardio, joga, pilates.

Zaujme režim Dance Fitness, ktorý zaznamenáva tanečné pohyby. Využijete ho pri obľúbených tanečných fitness aktivitách, ako je Zumba, Afrobeat, Bollywood, EDM, či hip-hop. Lily 2 na základe nameraných dát odhadnú, aký máte fitness vek, porovnaním so skutočným vekom zistíte ako ste fit v skutočnosti.

TFT displej má 1″ x 0,84″ a rozlíšenie 240 x 201 px. Nie je farebný, zobrazí len 16 odtieňov sivej. Výrobca udáva výdrž na jedno nabitie 5 dní. Hodinky nemajú zabudovaný pozičný systém, GPS si požičiavajú si zo smartfónu. Veľkosť hodiniek je 35,4 x 35,4 x 10,1 mm.

Ako sme spomínali, hodinky sú na výber v doch verziách, mobilné platby cez Garmin Pay sú možné len na drahšej verzii Classic. Garmin Lily 2 sú už k dispozícii za 279,90 € (so silikónovým remienkom), resp. 349,99 € (kožený remienok) za model Lily 2 Classic.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.