Reklama

Fumbi Algoritmus zjednodušilo investovanie do kryptomien

Zdroj | Fumbi
PR článok
Zdroj | Fumbi
Zdroj | Fumbi

Slovenská spoločnosť Fumbi Network vznikla v roku 2018 a zo startupu vyrástla na úspešnú firmu pôsobiacu aj na zahraničných trhoch. V súčasnosti má registrovaných viac ako 50 000 používateľov, ktorým umožňuje jednoducho a prehľadne investovať do kryptomien. Využíva na to sofistikované nástroje, napríklad Fumbi Algoritmus.

Fumbi prináša možnosť investovať do kryptomien a využiť rastúci potenciál tohto odvetvia úplne každému bez ohľadu na skúsenosti. Priniesť produkt pre širokú verejnosť bolo cieľom zakladateľa a experta na kryptomeny Juraja Forgácsa, ktorý predpovedá, že Bitcoin môže mať do 4 rokov hodnotu až 400 000 €.

Zdroj | Fumbi

Ako môžete potenciál tohto odvetvia využiť čo najlepšie?

Prvým a stále najobľúbenejším produktom spoločnosti je Fumbi Index Portfólio. V rámci neho ľudia investujú do celého portfólia preverených top kryptomien, ktoré obsahuje Bitcoin, Ethereum, Cardano a ďalšie. Algoritmus denne sleduje hodnotu jednotlivých aktív a presne kopíruje pohyby celého trhu.

Navyše odborníci na kryptomeny z Fumbi každé tri mesiace prehodnocujú zloženie portfólia a pridávajú do neho kryptomeny s potenciálom rastu a vyhadzujú tie, ktoré už nespĺňajú prísne kritériá spoločnosti. Používateľom stačí vložiť minimálne 50 € a môžu sledovať, ako Algoritmus s ich vkladom pracuje.

“Spravovanie Fumbi Index Portfólia pozostáva z dvoch častí. Z manuálnej, v ktorej na základe fundamentálnych kritérií vyberáme top kryptoaktíva a upravujeme zloženie portfólia, a z automatickej. Náš Fumbi Algoritmus priebežne sleduje hodnoty jednotlivých kryptoaktív a prevažuje investície na základe ich trhovej kapitalizácie,” vysvetľuje Juraj Forgács.

Digitálne zlato kryté reálnym zlatom

Novým produktom je Fumbi Bitcoin a Zlato. Používateľom prináša unikátne spojenie potenciálu kryptoaktív a zároveň stabilitu zlata. Investícia je totiž v tomto produkte rozdelená v pomere 50:50 medzi Bitcoin a kryptomenu PAX Gold, ktorá je krytá reálnym zlatom uloženým spoločnosťou Paxos. 

Sofistikovaný algoritmus v tomto produkte vklad priebežne rebalansuje, aby boli financie vždy rozdelené rovnomerne. Ak hodnota Bitcoinu stúpne, časť sa odpredá a dokúpi sa za ňu zlato a naopak. Zlato má funkciu stabilizátora investície, čím robí z tohto produktu ideálne riešenie na dlhodobé sporenie.

Zdroj | Fumbi

Keď si chce človek vybrať kryptomeny sám

Pre tých, ktorí sa v kryptomenách dobre orientujú, ponúka Fumbi možnosť investovať do vybraných kryptoaktív. S produktom Fumbi Vlastná Voľba si používatelia sami zložia svoje investičné portfólio, pričom majú aktuálne na výber kryptomeny Bitcoin, Ethereum, Cardano a Polkadot.

Novinkou medzi produktami je Fumbi Biznis. Týmto produktom spoločnosť zareagovala na rastúci záujem spoločností investovať do kryptomien jednoduchým spôsobom. S Fumbi Biznis môžu firmy a právnické osoby zhodnotiť firemný majetok, čo pre ne môže byť vďaka daňovo-odvodovému zaťaženiu ešte výhodnejšie než pre jednotlivcov. Produkt pracuje na rovnakom princípe ako Fumbi Vlastná Voľba – firmy si môžu svoje investičné portfólio zostaviť podľa vlastného uváženia.

Investovanie do kryptomien s minimálnymi rizikami a bezpečným uložením

Fumbi minimalizuje riziká investovania do kryptoaktív priebežným rebalansovaním, ale aj využitím prvotriednej možnosti úschovy. Na uloženie kryptomien využíva Ledger Vault, čo je jedno z najspoľahlivejších a najbezpečnejších riešení úschovy kryptomien na svete. Zároveň je Fumbi prvou platformou pre investovanie s nezávislým auditom peňaženiek s prestížnym certifikátom od spoločnosti SGS Slovensko.

Fumbi umožňuje širokej verejnosti a firmám investovať do kryptomien jednoducho, prehľadne a bezpečne. Jednotlivci môžu investovať už od 50 €, právnické osoby od 1 000 €.

Zdroj | Fumbi
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.