Reklama

French Open v 3D a zadarmo! Chcete sa prísť pozrieť?

Roman Calík

V 31 elektro predajniach, nachádzajúcich sa v 19 mestách na Slovensku, si môžete vychutnať 3D priame prenosy z tenisového turnaja French Open.

Panasonic 3D French Open 2010 1

Panasonic pripravil zaujímavú promo akciu, vďaka ktorej si budete môcť na vybraných predajniach po celom Slovensku pozrieť namiesto 3D demo nahrávok skutočný 3D priamy prenos. Už od pondelka 24. mája až do 6. júna 2010 si totiž môžete vyskúšať, aké to je sledovať 3D vysielanie tenisového turnaja French Open. V 31 vybraných predajniach spotrebnej elektroniky v 19 mestách Slovenska, si budete môcť na 3D plazmách Panasonic pozrieť priamy prenos z dvorcov Roland Garros. Použité budú 50-palcové modely Panasonic VIERA TX-P50VT20. V tomto prípade ide o 3D technológiu s aktívnymi okuliarmi. O tom, koľko 3D okuliarov sa na jednotlivých predajniach nachádza, žiaľ nemáme informácie. Ak však zvažujete kúpu 3D televízora, môžete si vyskúšať, či to skutočne stojí za to.

Panasonic 3D French Open 2010 2

Ide o vôbec prvú viacdennú športovú akciu v Európe prenášanú v 3D. V 3D sa totiž natáčajú a vysielajú všetky zápasy hrané na centrálnom kurte (Court Philippe Chatrier), pričom záznam je šírený prostredníctvom ADSL a optiky. Eurosport preberá trojrozmerný priamy prenos od stanice Orange a cez satelit Astra 1M ho prenáša do viac než 3 000 obchodov v celej Európe. Na Slovensku ich teda máme 31 a ich zoznam nájdete po kliknuti tu.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.