Reklama

Famózny veľkofilm Duna 2 dorazil na stream! Kde si ho pozriete?

Zdroj | Warner Bros. Pictures
Michal Sobek
Zdroj | Warner Bros. Pictures
Zdroj | Warner Bros. Pictures

Už prvý film Duna sa stal hitom nielen v kinosálach. Na tento mimoriadne úspešný film sa famózne napojilo aj jeho pokračovanie, ktoré taktiež v kinách malo úspech. Teraz film prichádza na stream.

Aj druhé pokračovanie je natočené podľa adaptácie rovnomenného románu od Franca Patricka Herberta. To, že sa filmu skutočne darí, je fakt, že na portáli ČSFD má hodnotenie 89 %.

Obsah pokračuje pod reklamou

Skvelou správou je aj to, že film je dostupný nielen so slovenskými titulkami, ale aj so slovenským dabingom. Film, ktorý zarobil takmer 700 miliónov dolárov má dĺžku presne 165 minút.

Cesta Paula Atreida, ktorý sa spojí s Chani a Fremenmi a zároveň sa vydá na cestu pomsty proti sprisahancom, ktorí zničili jeho rodinu.

Aj v pokračovaní sa objavia herci z prvého dielu, menovite ide o Timothéea Chalameta, Rebeccu Ferguson, Josha Brolina, Davea Bautistu, Zendayu, Javiera Bardema a mnohých ďalších.

Ako sme vás už dnes informovali, tak streamovacia služba HBO Max sa oficiálne mení na Max. Pri tejto príležitosti mieri sci-fi veľkofilm Duna 2 (Dune: Part Two) práve sem.

Zdroj | Warner Bros. Pictures

Pokiaľ však nemáte účet na tejto streamovacej platforme, tak si film môžete aj digitálne zakúpiť. Duna 2 je dostupná na Apple TV aj Google Play, avšak cena tam je stanovená na 16,99 eur, resp. 17,99 eur, čo teda rozhodne nie je málo.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.