Reklama

Famózne AirPods Max sú teraz v zľave až 120 eur! Berte, kým sú

Zdroj | Apple
Michal Sobek
Zdroj | Apple
Zdroj | Apple

Spoločnosť Apple má bohaté skúsenosti s audio príslušenstvom, preto sa pred nejakým časom rozhodla vydať bezdrôtové slúchadlá na hlavu. Tie aktuálne kúpite o takmer pätinu lacnejšie.

Slúchadlá AirPods Max sú unikátne už len svojim dizajnom a materiálom, pretože tam, kde ostatní výrobcovia používajú plast, sa Apple rozhodol pre kompletne hliníkovú konštrukciu, ktorá je ale o niečo ťažšia.

Obsah pokračuje pod reklamou

O kvalitný zvuk sa stará procesor Apple H1, ktorý má na starosti optimalizáciu zvuku a zároveň aj o aktívne potláčanie okolitých ruchov (ANC), ktoré je tu skutočne na vysokej úrovni. Opakom je ambientný zvuk, ktorý cez mikrofóny prepustí všetky zvuky z okolia.

Na ovládanie hudby slúži jedno hardvérové tlačidlo a otočná korunka, ktorú môžeme poznať najmä z Apple Watch. Náušníky sú ku konštrukcii pripevnené len pomocou magnetov, tým pádom ich môžete jednoducho vymieňať.

Zdroj | Apple

Výrobca deklaruje výdrž na jedno nabitie približne okolo 20 hodín so zapnutou funkciou aktívneho odhlučnenia. Nabíjať budete ešte cez konektor Lightning, ktorého sa už Apple nadobro pri novších zariadeniach zbavil.

Slúchadlá AirPods Max prišli na trh ešte v roku 2020 za pomerne odvážnu cenovku 629 eur. Teraz si ich však môžete kúpiť už od 509 eur, čo predstavuje úsporu 120 eur alebo aj takmer 20 %. Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.