Reklama

AirPods Max - dizajnové mostové slúchadlá od Apple s aktívnym potláčaním hluku

Zdroj | Apple
Michal Spiegel
Zdroj | Apple
Zdroj | Apple

Apple si vianočné predaje poisťuje mostovými slúchadlami Apple AirPods Max. Ponúkajú presne to, čo od nich očakávate – prvotriedny dizajn, rôzne funkcie, ktoré pozná konkurencia už niekoľko rokov a cenu, ktorú nechcete vedieť.

Zdroj | Apple

Spoločnosť Apple pred vstupom na trh so slúchadlami profitovala z predaja príslušenstva od Beats by Dr. Dre, značky, ktorú spoločnosť Apple kúpila pred 6 rokmi za 3 miliardy dolárov. Neskôr prišli vlastné bezdrôtové štuplové slúchadlá AirPods a pod koniec tohto roku prišli plnohodnotné mostové slúchadlá.

https://www.youtube.com/watch?v=FXI_-OesT3A

Pozrite si

iPhone 12 mini – oplatí sa kúpiť najmenšiu z vlajkových lodí od Apple?

AirPods Max ponúkajú aktívne potláčanie hluku s funkciou Transparency Mode, ktorý po aktivácii umožní počuť okolité hlasy a zvuky. Po dizajnovej stránke ide o klasický minimalizmus od Apple – žiadne logo, ani výrazné prvky, čisté línie a príjemné materiály dominujú týmto slúchadlám.

Ovládanie je vyriešené cez digitálnu korunku, ktorú si Apple požičalo z Apple Watch. Pomocou korunky viete ovládať hlasitosť, prepínať skladby či prijímať telefonáty. Samozrejmosťou je hlasová asistentka Siri.

Medzi inovatívnu funkciu patrí Spatial audio, ktoré prináša vďaka zabudovaným gyroskopom a akcelerometrom zvuk, ktorý je prispôsobený vášmu pohybu hlavou. Slúchadlá tiež vďaka týmto senzorom dokážu automaticky zastaviť skladbu, keď si ich dáte dolu z hlavy.

Zdroj | Apple
Pozrite si

Chcete maximálne súkromie? Caviar vyrába iPhone 12 Pro bez fotoaparátov

Na spárovanie s iPhonom stačí slúchadlá priložiť k smartfónu a stlačiť „pripojiť“. Na jedno nabitie sľubujú až 20 hodinovú výdrž a to so zapnutou funkciou aktívneho potláčania hluku a Spatial Audio. V prípade, že si potrebujete slúchadlá nabiť, stačí 5 minútové napojenie na Lightning konektor a budú hrať ďalšiu 1,5 hodinu.

Slúchadlá sľubujú prvotriedny audio zážitok, ktorý má byť umocnený aj integráciou čipu H1 od Apple. Zaujímavou funkciou je aj adaptívny ekvalizér, ktorý na základe zabudovaných mikrofónov vie zistiť, ako prispôsobiť zvuk podľa konkrétneho ucha.

Slúchadlá Apple AirPods Max sa predávajú v piatich farebných spracovaniach – bielom, čiernom, zelenom, červenom a modrom. V balení nájdete aj puzdro smart case, ktoré dokážu slúchadlá automaticky rozpoznať a uvedú sa v ňom do stavu, ktorý nie je náročný na batériu.

Zdroj | Apple
Pozrite si

Apple AirPods alebo Samsung Galaxy Buds+?

Cena sa pri Apple AirPods Max vyšplhala až na 549 dolárov, čo je o niekoľko stoviek viac, než ponúka bohatá ponuka konkurencie. V prípade, že chcete počúvať cez kábel, môžete si kúpiť Lightning to 3,5 konektor, ktorý Apple predáva za 35 dolárov. Slúchadlá Apple AirPods Max budú na vybraných trhoch dostupné od 15. decembra.

https://www.youtube.com/watch?v=YZNearcOsXg

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.