Reklama

Ethan Hunt znova zachraňuje ľudstvo. Tentokrát na SkyShowtime

Zdroj | SkyShowtime
Michal Sobek
Zdroj | SkyShowtime
Zdroj | SkyShowtime

Už ubehlo 27 rokov, odkedy sme na plátnach kín videli prvýkrát herca Toma Cruisea v úlohe Ethana Hunta. Na streamovaciu platformu SkyShowtime prichádza už siedme pokračovanie kultovej série Mission: Impossible.

Novinka má podtitul Dead Reckoning Part One (v slovenskom preklade Mission: Impossible Odplata – Prvá časť), teda ide o prvú časť z dvojice filmov, ktorých dej na seba nadväzuje. Druhá časť by mala do kín doraziť už v priebehu roka 2025.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ethan Hunt a tím IMF musia vypátrať desivú novú zbraň, ktorá ohrozuje celé ľudstvo, ak sa dostane do nesprávnych rúk. Zatiaľ čo je v stávke budúcnosť a osud sveta, začínajú sa smrtiace preteky po celom svete. Tvárou v tvár tajomnému, všemocnému nepriateľovi je Ethan nútený uvedomiť si, že na ničom nemôže záležať viac ako na jeho misii – dokonca ani na životoch tých, na ktorých mu najviac záleží.

Pri pozeraní si nezabudnite pukance alebo nejaké iné pochutiny, film má konkrétne stopáž 164 minút. Celá snímka je presiaknutá akciou, takže nudiť sa pri nej rozhodne nebudete. Na SkyShowtime nájdete, mimochodom, aj ostatné filmy z tejto série, pričom u divákov najviac zarezonoval soundtrack.

Zdroj | SkyShowtime

Môžeme prezradiť aj takú zaujímavosť, že úvodné titulky k filmu sa zobrazia až po 28 minútach, čo je rozhodne nevídané. Taktiež s odhadovaným rozpočtom až 291 miliónov dolárov ide o jeden z najdrahších filmov, aké boli kedy natočené.

Natáčanie sa nevyhlo ani komplikáciám s celosvetovou pandémiou koronavírusu. Počas natáčania v Taliansku malo až dvanásť ľudí pozitívny test. Natáčanie tak bolo na nejaký čas prerušené. Neskôr v Spojenom kráľovstve Tom Cruise osobne zaplatil 500 000 libier za starú výletnú loď, kde boli herci a štáb izolovaní.

Pozrite si

Na Disney+ konečne dorazila najkratšia marvelovka, čím prekvapí?

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.