Reklama

ESET spustil BETA verziu aplikácie Parental Control, na Google Play je zadarmo

Imrich Maťo

ESET Parental Control

ESET dnes spustil BETA verziu zaujímavej aplikácie pre rodičov ESET Parental Control pre Android. Navyše ako prejav vďaky BETA testerom za spoluúčasť v tomto programe ponúka prístup ku všetkým bezpečnostným funkcionalitám (napr. Web Guard, Time Management a i.) zadarmo.

ESET Parental Control

Tí z nás, ktorí sú už rodičmi, vedia dobre, že v dnešnej dobe smartfónov a tabletov na naše deti číhajú všeliaké pokušenia a hrozby. ESET Parental Control je zaujímavým riešením pre rodičov efektívnejšie ochrániť svoje deti pred internetovými hrozbami a nevhodným obsahom.

ESET Parental Control

Medzi pokročilé funkcie tejto aplikácie patrí:

  • Aplikačný ochranca (Application Guard) – Posudzuje vhodnosť aplikácií na základe veku detí. Aplikácie nevhodné pre ich vekovú skupinu môžu byť automaticky blokované.
  • Časové limity (Time Management) – Hranie hier, komunikácia s kamarátmi či online zlepšovanie zručností sú dôležité, rovnako ako aj rodinné aktivity. Táto funkcia vám umožní nastaviť časové obmedzenie pre zvolené aplikácie.
  • Webový ochranca (Web Guard) – Chráni pred internetovými hrozbami tým, že webové stránky porovnáva a blokuje na základe databáz.
  • Poloha dieťaťa (Child Locator) – Rodičia sa už nemusia obávať, kde ich dieťa je, keď sa neozýva. Rodič sa dozvie, kde sa nachádza vďaka overeniu lokácie jeho telefónu.

ESET Parental Control

Viac informácií sa dozviete na stránke ESET-u.

 

POZN: Portál TECHBOX.sk je partnerom Denníka N, ktorého investormi sú aj šiesti spoluzakladatelia Esetu.

Zdroj a foto: ESET

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.