Reklama

Elegantné smart hodinky Honor zlacneli o rovných 30 %!

Zdroj | Honor
Michal Sobek
Zdroj | Honor
Zdroj | Honor

Smart hodiniek je dnes na trhu celý rad. Niektoré sa zameriavajú na klasický okrúhly dizajn a niektoré zase na športové aktivity. Hodinky Honor MagicWatch 2 spájajú oba tieto svety a navyše sú aktuálne lacnejšie až o 30 %.

Pozrite si

Honor MagicWatch 2 sa zameriavajú na športovcov a sľubujú 14-dňovú výdrž

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Smart hodinky Honor MagicWatch 2 majú dve veľkosti, 42 a 46 mm a líšia sa aj veľkosťou displeja (1,2“ vs 1,4“). Hustota pixelov je na úrovni 326 ppi. Telo je vyrobené z nerezovej oceli, pričom spodná strana je plastová a displej kryje odolné sklo. Remienok je buď gumený alebo koženkový.

Je dobré povedať, že tento model je sesterským modelom hodiniek Huawei Watch GT 2. Zdieľajú rovnaké vnútornosti aj operačný systém LiteOS. Ide o jednoduchý systém, do ktorého však nedoinštalujete nové aplikácie, neodpoviete na notifikácie, nezaplatíte nimi v obchode a neexportujete záznam vašej fyzickej aktivity do externej aplikácie. Hodinky majú zabudovaný mikrofón aj reproduktor, takže s nimi pokojne vybavíte hovor.

O plynulosť systému sa stará procesor Huawei Kirin A1. Hodinky majú aj vlastný priestor na hudbu s veľkosťou 4 GB, čo postačí na zhruba 500 skladieb. Nechýba Bluetooth 5.1 ani GPS na presnejšie meranie športových aktivít.

Zdroj | Honor

Hodinky ponúkajú 15 fitness režimov, od chôdze až po veslovanie. Okrem toho merajú bežné údaje ako počet krokov, spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, tep srdca, úroveň stresu a dokážu diagnostikovať až 6 najčastejšie sa vyskytujúcich porúch spánku. Honor MagicWatch 2 majú certifikovanú vodeodolnosť 5ATM, teda do 50 metrov.

Pozrite si

Čím nás prekvapili smarthodinky Honor MagicWatch 2?

Vo väčšom modeli sa nachádza batéria s kapacitou 455 mAh. To stačí na 14 dní bežného používania. Ak však aktivujete Always-On displej, budete športovať viackrát týždenne so zapnutím GPS, tak sa výdrž môže výrazne skrátiť.

Zdroj | Honor

Pri uvedení do predaja tieto hodinky stáli 199 eur, čo bola stále veľmi výhodná kúpa. Teraz je to ešte výhodnejšie, pretože aktuálne tieto smart hodinky zoženiete za 139 eur, čo je úspora 60 eur alebo aj 30,2 %. Určite stoja za vaše zváženie.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.