Reklama

E-bike od OKAI je univerzálny model do mesta, ktorý vás nezruinuje

Zdroj | OKAI
Michal Sobek
Zdroj | OKAI
Zdroj | OKAI

Výrobca e-bikov, spoločnosť OKAI, predstavila nový model s názvom LyteCycle EB60. Ide o mestský model s kvalitným rámom a pomerne vysokým výkonom. Zaujme aj dojazdom.

OKAI LyteCycle EB60 má maximálnu nosnosť na úrovni 120 kilogramov. Nechýba ani certifikácia IPX5 proti dažďu. Pri pohľade na dizajn vidno absenciu hlavnej trubky, čo umožňuje jednoduchšie nastupovanie a aj univerzálnosť pre mužov aj ženy.

Zdroj | OKAI
Obsah pokračuje pod reklamou

Po stránke výkonu tu máme motor s výkonom nominálnych 350 W, ale v prípade potreby sa vie vyšplhať až na 550 W spolu s krútiacim momentom 55 Nm, takže nebudú mu robiť problémy ani kopce alebo strmší terén. Navyše je tu aj snímač krútiaceho momentu.

O dojazd sa stará integrovaná batéria s kapacitou 346 Wh, čo by podľa slov výrobcu malo stačiť na prejdenie zhruba 100-kilometrovej vzdialenosti na jedno nabitie, teda skvelá hodnota na dennodenné dochádzanie do práce. Nabitie potom potrvá okolo šiestich hodín.

Zdroj | OKAI

Model je vybavený kruhovým dotykovým displejom integrovaným v riadidlách, ktorý disponuje aj NFC zabezpečením, takže majitelia môžu svoj e-bike odomknúť napríklad smartfónom. Veľmi šikovné.

Cena modelu OKAI LyteCycle EB60 je taktiež veľmi prívetivá, pretože je stanovená na sumu 1 499 dolárov. Je dostupný len v jednej veľkosti rámu, ale v modrej a čiernej farbe.

Zdroj | OKAI
Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.