Reklama

Duo 3D zubných kefiek aj s mobilnou appkou teraz kúpite o stovku lacnejšie

Zdroj | Oral-B
TECHBOX
Zdroj | Oral-B
Zdroj | Oral-B

Rotačné a sonické zubné kefky ovládli najmä v posledných dvoch rokoch mnohé slovenské kúpeľne. Okrem údajne lepšieho čistenia zubov dokážu zaujať aj doplnkovými funkciami, ako je napr. prepojenie s mobilnou aplikáciou.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Technológie sú už dnes všade okolo nás, aj v oblasti osobnej hygieny. Obrovský nárast popularity v nedávnej dobe zaznamenali elektrické zubné kefky, ktoré majú oproti tým konvenčným ponúkať rýchlejšie a zároveň dôkladnejšie čistenie zubov. Väčšina z nich sa delí na sonické a rotačné. Druhá kategória pod sebou ešte v prípade niektorých výrobcov ukrýva verzie 2D a 3D.

Zdroj | Oral-B

Do nášho dnešného výberu technologických zliav sme vybrali smart zubnú kefku Oral-B Genius Series 8900, ktorá patrí do druhej menovanej kategórie. Technológia 3D v tomto prípade znamená, že k rotačnému pohybu kefky sa pridáva aj pulzovanie, ktoré má zvyšovať účinnosť čistenia zubov.

Nami vybraný balíček Oral-B Genius Series 8900 Cross Action obsahuje dvojicu týchto kefiek spolu s príslušenstvom vrátane stojanu či držiaki na mobil, vďaka čomu budete môcť počas umývania zubov na mobile sledovať nielen čas umývania zubov, ale aj pozíciu kefky v ústach tak, aby ste si ich čistili správne.

Pozrite si

Vyskúšali sme kefku IONICKISS IONPA HOME s dvojicou technológií pre čisté zuby

Model Genius Series 8900 čistí zubu pri 48 000 pulzoch a 10 500 oscilačno-rotačných pohyboch za minútu. Kefka okrem toho ponúka 6 čistiacich programov vrátane jemného, ktorý je určený pre ľudí s citlivými ďasnami, masážnym leštiacim alebo predĺženým pre tých, ktorí si chcú zuby vyčistiť dôkladnejšie.

Aplikácia Oral-B vám dokáže pomôcť zlepšiť čistiacu techniku vašich zubov a zároveň vám ukázať užitočné metriky spojené s intenzitou, dĺžkou či kvalitou čistenia vašich zubov. Vyššie spomínané režimy čistenia si môžete nastaviť priamo v aplikácii, ktorá obsahuje aj praktické typy od odborníkov na zubnú hygienu.

Zdroj | P&G Productions

Set zubných kefiek Oral-B Genius 8900 Cross Action s držiakom na mobil dorazil pôvodne do predaja s cenou 289,90 €. Aktuálne si ho už ale môžete kúpiť za 189,00 €. Aktuálne ponuky nájdete aj na portáli Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.