Reklama

Druhý najlepšie fotiaci smartfón sveta v zľave 23 %? Nemáte nad čím váhať!

Michal Sobek

Spoločnosť Honor začiatkom tohto roka predstavila svoj špičkový smartfón s názvom Magic6 Pro. Ten sa okamžite stal kráľom fotomobilov. Teraz môže byť váš takmer o štvrtinu lacnejšie.

Honor sa pri dizajne držal predchádzajúcej generácie, ale zlepšil všetko, čo sa dalo. Konkrétne rozmery sú 162,5 x 75,8 x 8,9 mm, hmotnosť 225 gramov a nechýba ani certifikácia IP68 proti vode a prachu.

Obsah pokračuje pod reklamou

Vpredu sa nachádza jedno veľké lákadlo, a to 6,8-palcový LTPO OLED displej s rozlíšením 2 800 x 1 280 pixelov a 120-hertzovou obnovovacou frekvenciou. V paneli sa nachádza optická čítačka odtlačkov prstov aj 50-megapixelová selfie kamera. Navyše je tu aj pilulkovitý výrez, ktorý reaguje na dianie v systéme.

O výkon sa stará aktuálna špička v podobe Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, ktorý spolupracuje s 12 GB RAM a úložisko dostalo taktiež štedrú kapacitu na úrovni 512 GB. Všetko má na starosti Android 14 spolu s podarenou nadstavbou MagicOS 8.

Avšak svetlá reflektorov si Honor Magic6 Pro zaslúži hlavne za svoje fotoaparáty. K dispozícii je hlavný fotoaparát s 50-megapixelovým senzorom a optickou stabilizáciou, 50-megapixelový ultraširokouhlý fotoaparát s automatickým zaostrovaním na vytváranie makro fotografií a do tretice je to aj 180-megapixelový periskopický objektív s 2,5-násobným optickým priblížením. Jeho kvality potvrdzuje aj rebríček DxOMark, kde mu aktuálne patrí 2. priečka.

Nechýba žiadna moderná konektivita a ani kvalitné stereo reproduktory. Výdrž je taktiež jedna z tých lepších, smartfón udržiava pri živote 5 600 mAh batéria s 80-wattovým drôtovým, 66-wattovým bezdrôtovým a 5-wattovým reverzným nabíjaním.

Recenzia

Honor Magic6 Pro – je toto nový kráľ fotomobilov?

Smartfón Honor Magic6 Pro prišiel do predaja za sumu 1 299 eur. Teraz si ho môžete kúpiť už za 999 eur, čo predstavuje úsporu 300 eur alebo aj 23 %. Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.