Reklama

Drone n Base sú drony od Slovákov určené pre zábavu

Zdroj | Drone n Base
Viktor Šmidák
Zdroj | Drone n Base
Zdroj | Drone n Base

Na Slovensku máme veľa šikovných ľudí a spoločností, ktoré majú obrovský potenciál. Spoločnosť Anima Technika je jednou z nich a ich nápad Drone n Base je určený na dlhé hodiny zábavy s priateľmi.

Pozrite si

Drone n Base – smart hračka zo Slovenska pre malých aj veľkých

Slováci znova prišli s niečím, čo môže dobyť celý svet. Tentokrát ide o hru, ktorá využíva posledný trend z technologického sveta, akým sú drony. Drone n Base je prvá multiplayer hra, v ktorej sú hlavnými iniciátormi drony. Tie sú veľké asi ako dlaň a ponúknu hneď niekoľko herných módov.

Zdroj | Drone n Base

Prvým z nich je mód známy i z rôznych bojových hier. Je ním „Capture the flag“, v ktorom sú dva tými, pričom sa jeden druhému snaží ukradnúť vlajku z jeho základne. Keď už sme pri tých základňach, tie sú obsahom balenia a ide o akési všestranné stanice.

Okrem toho je každý dron obohatený o infračervený vysielač a snímač. Tie sa použijú hlavne pri prestrelkách, ale napríklad aj pri oprave drona, práve pomocou už spomínanej základne.

Zdroj | Drone n Base

Ďalším spôsobom, ako zabiť čas je duel. Ako už názov napovedá, tu ide o klasické preteky dvoch súperov. Dostupný je tiež variant pre viacerých hráčov, v ktorom sa nachádzajú rôzne prekážky, ktoré znova generuje základňa.

Pozrite si

PowerRay: moderná a bezstarostná rybačka s dronom

Base alebo základňa má teda mnoho využití. Okrem dobíjania samotného drona, ktorý by mal mimochodom vo vzduchu vydržať okolo osem minút, sa vie prispôsobiť na mieru danému módu. Zvládne predstavovať prekážku, checkpoint, bombu, terč či servis pre trafeného drona.

Zdroj | Drone n Base

Ovládanie bude prebiehať pomocou Bluetooth pripojenia a aplikácie v smartfóne či tablete. Podporovanými platformami sú iOS a Android. Po nainštalovaní titulu si tu môže hráč prezrieť informácie o type herného módu, zbraniach, akými dron disponuje či konečné umiestnenie.

Zdroj | Drone n Base

Drone n Base sadu si môžete objednať za cenu 200 €. Na stránke výrobcu je síce uvedené, že prvé kusy by sa mali začať posielať koncom roka 2016, zatiaľ to tak však nevyzerá. Tak čo hovoríte? Podarilo sa to Slovákom tentokrát?

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.