Reklama

Drahomír Piok - Vyskúšať treba všetko, ale sypať nebudem | TECHTALKS

Marek Šimunek

Draho nie je pre väčšinu našich čitateľov, ktorí sú s nami od začiatku žiadnou novinkou. Jeho novinárska kariéra totiž začínala práve v Techboxe. V dnešnej časti TECHTALKS sa však pozrieme nielen do Drahovej minulosti, ale aj jeho aktuálne úspechy, projekty, ale aj na to, čo plánuje do budúcnosti.

Dva týždne nie je dlhá doba a presne taký čas uplynul od posledného vydania našej talk show TECHTALKS, v ktorej sme vyspovedali veľkého cestovateľa Martina Dubeňa. Prišiel teda čas na novú časť vašej obľúbenej nedeľnej zábavy na YouTube kanáli TECHBOX.

Pozrite si

Martin Dubeň – Prežil Severnú Kóreu, ale bojí sa telesného kontaktu | TECHTALKS

Dnes teda svetlo sveta uzrela nová časť, v ktorej náš moderátor Michal Krajčír vyspovedá známeho youtubera, Drahomíra Pioka, ktorý sa preslávil najmä svojimi unikátnymi vlogmi. Tie sú plné nádherných záberov, kvalitného strihu a hudby a samozrejme najmä áut a zážitkov, ktoré s nimi má.

Draho sa však okrem toho stal aj spoluzakladateľom úspešného detailingového štúdia RDM garáž, ktoré rád nazýva welnessom pre autá a vďaka svojej sledovanosti a láske k autám aj ambasádorom pre nový Mercedes-Benz EQC.

Aké sú však jeho plány do budúcnosti, čo bude s prsteňom pre Veroniku a ako sa Draho stavia k zakázaným látkam v športe? To všetko a ešte viac sa dozviete v nasledujúcej časti Talk show TECHTALKS.

Dnes teda si teda od vás požičiame 25 minút vášho času a ako náhradu zaň vám ponúkneme pohodový a tak trochu iný pohľad na Draha, jeho úspechy, ale aj neúspechy. Prajeme vám teda príjemné sledovanie a nezabudnite sa prihlásiť na odber nášho kanála, prípadne dať videu like, teda ak sa vám bude páčiť. Prajeme príjemné sledovanie.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.