Reklama

Martin Dubeň - Prežil Severnú Kóreu, ale bojí sa telesného kontaktu | TECHTALKS

Marek Šimunek

Pre niekoho sú dva týždne veľa, pre iného ani tak nie. No pravdou ostáva, že od posledného rozhovoru zo série TECHTALKS už naozaj ubehlo 14 dní a tak tu je čas na ďalšiu časť. Dnes vám prinášame rozhovor s Martinom Dubeňom, ktorý stojí za projektom Chernobyl Welcome, ale navštívil aj množstvo iných zaujímavých miest na celom svete, o ktorých nám porozpráva.

Ak nás sledujete pravidelne, už istotne viete, že naše rozhovory TECHTALKS predstavujú formát, v ktorom vám vždy predstavíme zaujímavého hosťa a to nielen zo sveta technológií. Základom je aby ste sa vždy dozvedeli nejaké zaujímavé príbehy, historky a niečo zo zákulisia projektov, ktoré sú vám viac, alebo menej známe.

Takto ste napríklad mohli zistiť prečo náš moderátor Michal Krajčír nemá rád Android smartfóny, alebo sa napríklad pozrieť do zákulisia najväčšej sociálnej siete na Slovensku, pri ktorej založení stál Daniel Čačala. Rovnako zaujímavo nám o kulte Nissanu GTR porozprával otec komunity okolo tohto unikátneho auta, Peter Hron.

Pozrite si

Peter Hron – Predávam autá, ktorých názov neviem ani vysloviť | TECHTALKS

Dnes teda prišiel čas na to, aby ste sa zoznámili s Martinom Dubeňom, ktorý stojí za projektom Chernobyl Welcome. Je to v podstate cestovná agentúra, ktorá vás zoberie na miesto najväčšej jadrovej katastrofy, do Černobyľu.

Nebojte sa, celý rozhovor nie je len o Černobyle, ale Martin vám v ňom povie aj o tom, prečo nemá rád, keď mu ľudia dýchajú na krk, alebo aj o tom, čo zažil počas svojej návštevy Severnej Kórei. Dozviete sa tak napríklad prečo si ľudia trhajú trávu pri ceste, alebo ako si v tejto krajine môžete zaspievať aj „západné“ piesne počas karaoke.

Nájdite si teda pol hodinu voľného času a vychutnajte si zážitky, ktoré vám vyrozpráva Martin Dubeň. Ak sa vám video páči, budeme radi ak nám o tom dáte vedieť prostredníctvom palca hore pod videom, prípadne sa s nami podelíte o tipy na hostí, ktorých by sme mali v našej talkshow TECHTALKS vyspovedať v budúcnosti.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.