Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Do Xbox Game Pass mieri GTA: San Andreas, aj nová Forza Horizon 5

Do Xbox Game Pass mieri GTA: San Andreas, aj nová Forza Horizon 5
Zdroj | Microsoft
Stanislav Vinc
Do Xbox Game Pass mieri GTA: San Andreas, aj nová Forza Horizon 5
Zdroj | Microsoft
Zdroj | Microsoft

Prvá novembrová nádielka nových hier do predplatného Xbox Game Pass bude viac ako štedrá. Tešiť sa môžeme na remastrovanú verziu legendárneho GTA: San Andreas, kooperatívnu príbehovku It Takes Two, aj úplnú novinku Forza Horizon 5 sprevádzanú ďalšími peckami.

Minecraft: Java a Bedrock Editons (PC) – 2. november

Od dnes si na PC môžete v rámci predplatného Game Pass zahrať už aj Java a Bedrock verzie obľúbenej hry Minecraft. Bedrock verzia podporuje cross-play s konzolami, smartfónmi a tabletmi, zatiaľ čo Java verzia podporuje viaceré pôvodné doplnky a mody do hry, ktoré si užijú najmä náročnejší hráči.

Unpacking (Cloud, PC, Xbox) – 2. november

Hneď v deň vydania do Game Pass zamieri aj nová puzzle adventúra Unpacking. Vašou úlohou v nej sa bude skrátka vybaliť, pri čom si zrejme vôbec po prvý krát v živote aj dobre oddýchnete.

It Takes Two (Cloud, PC, Xbox) – 4. november

Už vo štvrtok si budete môcť s vašimi priateľmi naživo alebo online zahrať neuveriteľne prepracovanú príbehovú hru It Takes Two od tvorcov A Way Out, ktorá už nejakú dobu v predplatnom Game Pass Ultimate je. O príbehu vám veľa prezrádzať nebudeme, no vedieť by ste mali fakt, že prostredníctvom Friend’s Passu môžete do hry pozvať aj priateľa, ktorý hru a ani predplatné Game Pass nevlastní, tento pas je dostupný v obchode Microsoft Store bezplatne.

Kill It with Fire (Cloud, PC, Xbox) – 4. november

Neznášate pavúky? Prekonať svoj strach, alebo sa minimálne dobre odreagovať, môžete v akčnej hre Kill It with Fire s pohľadom z prvej osoby. Ako už asi tušíte, vašou úlohou bude lovenie pavúkov, popri čom však možno urobíte aj nejakú tú škodu navyše…

Football Manager 2022 (Cloud, PC, Xbox) – 9. november

Ďalší z titulov, ktorý si budete môcť zahrať bez dodatočných poplatkov s predplatným Game Pass v deň jeho vydania. Už budúci utorok sa budete môcť postaviť do role manažéra tímu v ďalšom pokračovaní obľúbeného simulátora pre PC. V rovnaký deň sa do ponuky Game Pass dostane aj tzv. „Xbox Edition“ verzia hry, ktorá je prispôsobená pre hranie s ovládačom, resp. dotykom prostredníctvom vášho smartfónu alebo tabletu.

Forza Horizon 5 (Cloud, PC, Xbox) – 9. november

Dnes už legendárna pretekárska séria Forza Horizon sa 9. novembra dočká ďalšieho pokračovania pre next-gen Xbox konzoly a s predplatným Game Pass si ho budete môcť zahrať už v tento deň bez dodatočných poplatkov. Na automobilových perličkách sa tentokrát pozrieme do Mexika, ktoré by malo v next-gen grafike vyzerať tento rok extra vyšperkovane.

Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition (Xbox) – 11. novembra

Nedávno predstavená remaster edícia prvých troch dielov série Grand Theft Auto je už skoro tu a od 11. novembra bude najpopulárnejší diel z nej dostupný aj v ponuke Game Pass. Tešiť sa môžeme na vylepšenú grafiku, vyššie rozlíšenie, aj vyladené ovládanie.

One Step from Eden (PC, Xbox) – 11. november

One Step from Eden kombinuje strategické budovanie balíčkov a akciu v reálnom čase s elementami rogue hier. Postavte si čo najsilnejší balíček, vyčarujte mocné kúzla a vybojujte si zaslúženú vstupenku do Edenu.