Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Dnes končí anketa NAY TECHBOX roka 2016! Hlasujte a vyhrajte

Dnes končí anketa NAY TECHBOX roka 2016! Hlasujte a vyhrajte
TECHBOX
Dnes končí anketa NAY TECHBOX roka 2016! Hlasujte a vyhrajte

Unikátna anketa, v ktorej vy, naši čitatelia, rozhodujete o tom, kto získa titul toho najlepšieho medzi najlepšími dnes končí. Hlasujte v NAY TECHBOX roka 2016 a vyhrajte tri super smartfóny.

Pre hlasovanie za najlepších stačí kliknúť na stránku NAYTECHBOXroka.sk, prezrieť si nominácie a zahlasovať. Za váš hlas vám nielen poďakujeme, ale budete zaradení do žrebovania o skvelé ceny od partnerov ankety.

Hlasujte za najlepších a vyhrajte!

Vyberať môžete to najlepšie z roku 2016 až v ôsmich kategóriách – FOTOAPARÁT, TV, NOTEBOOK, INOVÁCIA, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, TABLET a SMARTFÓN.

Za vaše hlasovanie budete automaticky zaradení do žrebovania o super smartfóny – Huawei P8 Lite od VÚB banky, Lenovo Moto Z Play od Lenovo Slovakia a Sony Xperia X Compact od Sony Mobile.

Hlasovať môžete už len do dnešnej polnoci, čiže 15. januára 2017 (24.00 hod). Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2016 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

O ankete NAY TECHBOX roka

Súťažná anketa NAY TECHBOX roka 2016 je šiestym ročníkom spotrebiteľskej ankety o najlepšie produkty, operátorov a bankové aplikácie roka. Cieľom ankety je oceniť najlepších daného roka z pohľadu spotrebiteľov. Výber je zúžený na šesticu nominácií v každej kategórii, ktoré vybrala odborná komisia zložená zo skúsených technologických redaktorov časopisu TECHBOX a portálu TECHBOX.sk. Organizátorom súťažnej ankety je spoločnosť TECHBOX, s.r.o.


Zdroj