Reklama

Dnes končí anketa NAY TECHBOX roka 2016! Hlasujte a vyhrajte

TECHBOX

Unikátna anketa, v ktorej vy, naši čitatelia, rozhodujete o tom, kto získa titul toho najlepšieho medzi najlepšími dnes končí. Hlasujte v NAY TECHBOX roka 2016 a vyhrajte tri super smartfóny.

Pre hlasovanie za najlepších stačí kliknúť na stránku NAYTECHBOXroka.sk, prezrieť si nominácie a zahlasovať. Za váš hlas vám nielen poďakujeme, ale budete zaradení do žrebovania o skvelé ceny od partnerov ankety.

Hlasujte za najlepších a vyhrajte!

Vyberať môžete to najlepšie z roku 2016 až v ôsmich kategóriách – FOTOAPARÁT, TV, NOTEBOOK, INOVÁCIA, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, TABLET a SMARTFÓN.

Za vaše hlasovanie budete automaticky zaradení do žrebovania o super smartfóny – Huawei P8 Lite od VÚB banky, Lenovo Moto Z Play od Lenovo Slovakia a Sony Xperia X Compact od Sony Mobile.

Hlasovať môžete už len do dnešnej polnoci, čiže 15. januára 2017 (24.00 hod). Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2016 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

O ankete NAY TECHBOX roka

Súťažná anketa NAY TECHBOX roka 2016 je šiestym ročníkom spotrebiteľskej ankety o najlepšie produkty, operátorov a bankové aplikácie roka. Cieľom ankety je oceniť najlepších daného roka z pohľadu spotrebiteľov. Výber je zúžený na šesticu nominácií v každej kategórii, ktoré vybrala odborná komisia zložená zo skúsených technologických redaktorov časopisu TECHBOX a portálu TECHBOX.sk. Organizátorom súťažnej ankety je spoločnosť TECHBOX, s.r.o.


Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.