Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Divízia Xiaomi Mi bola opäť obohatená o nové zaujímavé zariadenia

Divízia Xiaomi Mi bola opäť obohatená o nové zaujímavé zariadenia
Zdroj | Xiaomi
Marek Hudák
Divízia Xiaomi Mi bola opäť obohatená o nové zaujímavé zariadenia
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Ako dobre vieme, čínska spoločnosť Xiaomi má vo svojom portfóliu omnoho viac, ako len mobilné telefóny. Koncom minulého mesiaca ste mali možnosť si prečítať o variči a smart bicykli. Tentokrát spoločnosť prichádza opäť s niečim novým.

Divízia Xiaomi Mi Ecosystem známa aj pod Xiaomi Smart Home bola obohatená o ďalšie tri nové zariadenia. Môžeme vidieť, ako sa firma dostáva postupne čoraz viac do popredia.

Zdroj | Xiaomi

Xiaomi Mi Router 3

Prvý z trojice je Xiaomi Mi Router 3 so štyrmi anténami a podporou Wi-Fi a/b/g/n/ac. Oproti predchodcovi je trikrát výkonnejší, nechýba ani podpora streamovania hudby a videí cez špeciálnu aplikáciu. Avšak narozdiel od Mi Router 2 neobsahuje terabajtové úložisko, ale iba 128MB Super Flash.

Zdroj | Xiaomi

Xiaomi Water Purifier 2

Nová čistička vody využíva metódu reverznej osmózy na odstránenie nečistôt z vody v rýchlosti 1 liter za minútu. Touto rýchlosťou dokáže novinka prefiltrovať až 1440 litrov vody za deň. Je na individuálnom zvážení, či Xiaomi Water Purifier 2 s váhou 11,8 kg a rozmermi 260 x 205 x 410 mm si používateľ umiestni vo svojej domácnosti.

Vďaka zabudovanému Wi-Fi vás dokáže informovať o kvalite vody cez aplikáciu dostupnú pre Android a iOS. Nechýba ani upozornenie o nutnosti výmeny filtra, ktorý je možné jednoducho objednať pomocou spomínanej aplikácie.

Pozrite si

Xiaomi QiCycle R1 – prvý smart bicykel najdrahším produktom výrobcu

Zdroj | Xiaomi

Xiaomi Bluetooth Speaker

Jediné zariadenie z predstavenej trojice, ktoré nemá zabudované Wi-Fi, je Xiaomi Bluetooth Speaker s výkonom 5 W. Z pohľadu konektivity maličký reproduktor disponuje Bluetooth 4.1 modulom.

Aspoň 7-hodinovú výdrž by malo byť možné dosiahnuť vďaka 1 200 mAh batérii uloženej v tele s rozmermi 60 x 60 x 93,3 mm. Zaujímavosťou je zabudovaný mikrofón slúžiaci na hands-free volania.

Pozrite si

Xiaomi Mi Rice Cooker – takú ryžu vám neuvarí ani šéfkuchár

Cena Xiaomi Bluetooth Speaker je najnižšia, po prepočte 17,5 eura. Xiaomi Mi Router 3 poteší tiež prijateľnou cenou na úrovni 20 eur a nakoniec najdrahší Xiaomi Water Purifier 2 bude možné zakúpiť za približne 270 eur.

Zdroj