Reklama

Deň kvetov, skúste túto appku a spoznáte všetky

Zdroj | unsplash-andrej-lisakov
Lissett Pliešovská
Zdroj | unsplash-andrej-lisakov
Zdroj | unsplash-andrej-lisakov

Všade okolo nás sú kvety, príroda ich obdarila vôňou, pestrými farbami, rôznými tvarmi. Stali sa doplnkom, ktorý zdobí interiér aj exterér našich obidli, zároveň sa nachádzajú na každej trávnatej ploche. Kytica kvetov za nás prehovára, keď chceme niekomu poďakovať, zablahoželať, urobiť len tak radosť.

Dnes, 21. júna, je Medzinárodný deň kvetov. Je určený všetkým, ktorí majú radi prírodu a prirodzenú krásu. Kvety sú tiež vynikajúcim darčekom a spôsobom, ako vyjadriť (najmä ženám) úctu, či poďakovanie.

Ak chcete darovať kvety, musíte brať zreteľ na niekoľko pravidiel. Napríklad ich počet musí byť nepárny (ak obsahuje menej ako desať kvetín). Dôležitý je výber kvetov, dobre vedieť, že najobľúbenejšie sú ruže, tulipány, orchidey a kytice kombinované z rôznych druhov kvetov. Za zmienku stojí aj farba, červené kvety symbolizujú lásku, ružové šťastie, žlté život a energiu, biele čistotu a nevinnosť.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ruže, či tulipán rozozná (dúfajme) každý. Ale pri množstve ďalších to môže byť problém. Našťastie tu máme modernú techniku, ktorá nám pomôže. Stačí mať v smartfóne stiahnutú aplikáciu Google Lens.

Google Lens

Od svojho uvedenia na trh v roku 2017 sa Google Lens stal jedným z obľúbených nástrojov poháňaných AI. Funguje jednoducho – pomocou fotoaparátu smartfónu a hlbokého strojového učenia dokáže Google Lens preložiť text, pomôcť vám identifikovať rastliny a kvietky, či dokonca vypočítať matematické rovnice.

Zdroj | Google

Samozrejme, Google Lens nevyužijete len na vyhľadávanie kvetiniek. Zaujalo vás oblečenie? Alebo pohovka, ktorá sa hodí do hosťovskej izby? Inšpirujte sa podobným oblečením, nábytkom a bytovými doplnkami bez toho, aby ste museli písať, čo hľadáte.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.