Reklama

Decathlon v tom nie je sám, už aj Intersport robí vlastné e-biky

Zdroj | Intersport
Michal Sobek
Zdroj | Intersport
Zdroj | Intersport

Francúzsky reťazec so športovými potrebami Decathlon začal vyrábať vlastné e-biky, na trhu má už niekoľko modelov. Teraz sa k nemu pripája jeho švajčiarsky konkurent Intersport s vlastným elektrickým riešením.

Model Intersport Nakamura E-GRAVEL je navrhnutý pre jazdu na ceste aj v teréne. Výrobca stavil na zelený hliníkový rám, ktorý bude ponúkaný v troch veľkostiach, a to S, M a L. Výhodou je hmotnosť, ktorá nepresiahne 19,5 kilogramov.

Zdroj | Intersport
Obsah pokračuje pod reklamou

O pohon sa stará motor NAKAE-POWER s nominálnym výkonom 250 W a krútiacim momentom 80 Nm. Na výber sú až štyri režimy, a to Eco, Sport, Boost a Smart. Maximálna rýchlosť je legislatívne obmedzená na 25 km/h.

Vo výbave nájdeme aj 11-rýchlostnú prevodovku a 160-milimetrové hydraulické kotúčové brzdy. O dojazd sa stará batéria Shimano GRX s kapacitou 460 Wh, čo by malo stačiť na prejdenie až 100 kilometrov.

Na riadidlách sa nachádza integrovaný LCD displej, kde sa zobrazujú najpodstatnejšie informácie ako aktuálna rýchlosť, zvolený režim, stav batérie a predpokladaný dojazd. Cez tlačidlá je možné zapínať LED svetlá. Pre ďalšie nastavenia slúži aplikácia Naka e-power.

E-bike Intersport Nakamura E-GRAVEL je dostupný vo Francúzsku za 1 999,99 eur. Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne podrobnosti o dostupnosti modelu na iných trhoch. Intersport ponúka množstvo výhod a extra podporu. Platby je možné uskutočniť v štyroch splátkach, pričom kupujúci si môžu vybrať aj medzi doručením domov a vyzdvihnutím v predajni.

Pozrite si

Decathlon má nový e-bike s úžasne nízkou hmotnosťou, kúpite ho aj u nás!

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.