Reklama

Další e-bike s brutálnou výbavou a motorom Bosch, čo ešte ponúkne?

Zdroj | REI
Michal Sobek
Zdroj | REI
Zdroj | REI

Značka bicyklov REI Co-op Cycles práve predstavila svoj vôbec prvý vlastný horský e-bike s názvom Co-op Cycles DRT e3.1. Má skutočne výkonný motor od spoločnosti Bosch aj iné vychytávky.

Celoodpružený e-bike má vpredu 140-milimetrovú vidlicu RockShox Recon Silver RL, ktorá je vzadu doplnená tlmičom Deluxe Select Plus RT. Sada 4-piestových hydraulických kotúčových bŕzd Tektro poskytuje brzdnú silu, pričom tu sú použité bezdušové plášte Kenda.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ako tvrdí samotná spoločnosť REI, tak sa venuje poskytovaniu najlepších cyklistických značiek, zdrojov, údržby, starostlivosti a vzdelávania pre ich zákazníkov a členov družstva. So súčasným sortimentom bicyklov REI a ich zameraním na to, aby boli tým najlepším miestom pre e-biky, naďalej ponúkajú zákazníkom vynikajúce možnosti a podporu, aby zodpovedali ich preferenciám a životnému štýlu.

E-bike Co-op Cycles DRT e3.1 obsahuje motor od spoločnosti Bosch, konkrétne ide o model Performance Line CX so stredným pohonom navrhnutý tak, aby poháňal tento e-bike rýchlosťou až 32 km/h. Motor poháňa 12-rýchlostné hnacie ústrojenstvo SRAM SX Eagle, ktoré dáva jazdcom na výber zo širokej škály prevodových stupňov.

Zdroj | REI

Celý e-bike poháňa batéria Bosch Power Tube 625, jedna z batérií pre e-biky s najväčšou kapacitou vyrábanou spoločnosťou Bosch. Je elegantne integrovaná do spodnej trubice, no stále je odnímateľná pomocou kľúča pre možnosť nabíjania mimo rámu e-biku.

A čo cena? Tak tá je pre e-bike REI Co-op Cycles DRT e3.1 oficiálne stanovená na čiastku 4 999 dolárov, pričom bude k dispozícii najskôr pre členov REI do 31. októbra, kým sa otvorí pre širší predaj.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.