Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

D-Link prichádza s novou 2K outdoorovou kamerou

D-Link prichádza s novou 2K outdoorovou kamerou
Zdroj | D-Link
Richard Pliešovský
D-Link prichádza s novou 2K outdoorovou kamerou
Zdroj | D-Link
Zdroj | D-Link

D-Link predstavil na nedávnom veľtrhu CES 2021 svoje najnovšie technologické novinky. Okrem sieťových riešení s Wi-Fi 6 a 5G predstavila spoločnosť úplne nový USB-C adaptér pre 2.5G Ethernet (DUB-E250) či multigigabitový prepínač (DMS-106XT).

Kevin Wen, prezident D-Link Europe, počas výstavy na margo pandémie povedal: „D-Link sa teraz viac než kedykoľvek predtým zameriava na zabezpečenie toho, aby mohli byť ľudia na celom svete byť spojení vo všetkých oblastiach ich životov.“

Zdroj | D-Link

My sa dnes pozrieme na vonkajšiu kameru 2K QHD Wi-Fi s otáčaním a priblížením. Ide o model D-Link (DCS-8635LH), je určený pre video dohľad a ochranu domácnosti, alebo menšej kancelárie.

Zdroj | D-Link

Kamera má rozlíšenie 1 440 px a 360-stupňovým zobrazením, resp. v 270  ° panoráme. Detekciu a rozpoznávanie osôb a automobilov uľahčuje umelá inteligencia. Zariadenie je odolné voči poveternostným vplyvom (IP65), výrobca garantuje bezproblémové fungovanie v rozmedzí -25 ° až 45 ° C.

Zdroj | D-Link

Ku kamere sa viete pripojiť cez Wi-Fi, ale aj káblom (ethernet). Prístup a kontrolu máte umožnenú odkiaľkoľvek pomocou mobilnej aplikácie mydlink. Okrem appky môžete ku kamere pristupovať cez hlasových asistentov od Google a Amazon.

Pozrite si

Nové kamery od D-Link využívajú technológie umelej inteligencie

Kamera dokáže detektovať rozbitie skla, čo je mimoriadne užitočné pri vlámaní, ale aj pri úrazoch v domácnosti. Nechýba podpora obojsmerného zvuku a zabudovaný reproduktor / siréna.

D-Link DCS-8635LH umožňuje nahrávanie na cloud, microSD (do 256 GB), smartfón a ONVIF Profile S. Kamera sa dá jednoducho namontovať na stenu, alebo stĺp, v balení nechýbajú montážne skrutky a sťahovacie pásiky.

Cena a dostupnosť kamery na Slovensku nie je zatiaľ známa.