Curiosity: naučte sa každý deň niečo nové

ZDROJ | GoogleCuriosity

Nový a predovšetkým prehľadnejší dizajn aplikácie Curiosity uľahčuje cestu k širokému portfóliu informácií, z ktorých si vyberie každý.

Aplikácia vás po úspešnej registrácii (napr. cez Facebook) privíta dennou zaujímavosťou, ktorej rozkliknutím získate komplexný článok v anglickom jazyku. Ten je prevažne ukončený YouTube videom s jeho popisom rozdeleným do troch bodov.

Curiosity-19 Curiosity-12

Ak vás článok zaujal, stačí kliknúť na ikonu srdca v pravom dolnom rohu, čím ho presuniete do sekcie obľúbených. Nechýba samozrejme ani zdieľanie prostredníctvom sociálnych sieti.

Samozrejme sa môžete ,,vrátiť v čase“ a pozrieť si zaujímavosti z minulých dní či týždňov. V sekcii vášho profilu dokonca nájdete funkciu ponúkajúcu zobrazenie konkrétneho dňa.

Pozrite siAirbnb: už aj zážitky organizované miestnou komunitou

Curiosity-16 Curiosity-23

Ocenil som predovšetkým záložku Subjects, v ktorej som našiel mnou preferovanú oblasť záujmu. Medzi zaujímavé sekcie patrí určite Káva, Oblaky, Oceán, DNA, Sny či Galaxie. Výber je skutočne široký a nájde v ňom hádam každý to svoje.

Curiosity-27 Curiosity-13

Ešte viac obsahu a užitočných či minimálne zaujímavých informácií nájdete priamo na webovej stránke, na ktorú sa dokážete presmerovať aj cez aplikáciu s odkazom More on Curiosity v profile. Zároveň tam nájdete možnosť nastavenia upozornení na nové príspevky.

Pozrite siStarlight – Objavujte hviezdy iba pomocou smartfónu

Curiosity-24 Curiosity-15

Jedinou nevýhodou môže byť iba cudzí, teda anglický jazyk. Predpokladám však, že takmer už každý používateľ smartfónu ovláda aspoň základy angličtiny, ktoré postačia na čiastočné pochopenie textu.

TECHBOX tip redakcie

ZDROJ | GoogleCuriosity

Curiosity94%

Veľkosť:
27,75 MB
Platforma:
Android 5.0 a novší, iOS 9.0 a novší
Cena:
0,00 €

Naučte sa vďaka aplikácii Curiosity každý deň niečo nové prostredníctvom zaujímavých videí a článkov.

Komentáre k článku