Reklama

Čo robiť, aby letný festival neskončil rozbitým telefónom? Takto ho ochránite!

Zdroj | unsplash.com
PR článok
Zdroj | unsplash.com
Zdroj | unsplash.com

Letné festivaly sú vždy zárukou veľkej zábavy a nových zážitkov. Zároveň sú ale často spojené aj so zničenými topánkami, stratenými vecami a v horšom prípade aj rozbitými telefónmi.

Čo viete spraviť pre to, aby ste váš smartfón ochránili pred poškodením a vyhli sa tak poriadne drahej oprave? Dánska značka PanzerGlass™ prináša riešenia, na ktoré sa môžete spoľahnúť!

Nepodceňujte ochranu zadnej časti telefónu

Obsah pokračuje pod reklamou

Keď chcete ochrániť svoj smartfón pred poškodením, nesústreďte sa len na samotný displej. Samozrejme, ten je najcitlivejší na prasknutie alebo škrabance, ale aj zadná strana zariadenia sa dokáže ľahko poškodiť. Obzvlášť pri telefónoch, ktoré ju majú vyrobenú zo skla. Stačí jeden pád na zem a môže celá popraskať, kvôli čomu telefón stratí svoj elegantný vzhľad. No nielen to.

Zdroj | PanzerStore.sk

Väčšina moderných smartfónov je vybavená aj bezdrôtovým nabíjaním, ktorého komponenty sú zakomponované práve v zadnej časti. Ak vám telefón spadne na zem, môžu sa poškodiť jeho vnútorné súčiastky a bezdrôtové nabíjanie vám ďalej nebude správne fungovať.

Oprava objektívov vie byť poriadne drahá

Praskliny alebo škrabance na zadnej strane či bokoch telefónu by ste ešte možno nejako dokázali tolerovať, ale čo by ste povedali na to, keby vám po páde telefónu na zem prestal fungovať fotoaparát? Toto sa stáva celkom často a následná oprava stojí obvykle stovky eur. Takýto problém vám zbytočne pokazí náladu na festivale, nehovoriac o tom, že peniaze na opravu telefónu ste radšej mohli zužitkovať oveľa lepšie. Práve preto by ste nemali podceňovať výber kvalitného puzdra.

Puzdrá s materiálom D3O

Dánska značka PanzerGlass™, ktorá je lídrom vo vývoji ochranných skiel a puzdier, má vo svojej ponuke odolné puzdrá ClearCaseHardCase dostupné pre široké spektrum značiek a modelov telefónov. Výnimočnosťou týchto puzdier je to, že obsahujú inovatívny materiál D3O – svetovo najpokročilejší ochranný materiál na rastlinnej báze.

Zdroj | PanzerStore.sk

Vďaka tomuto materiálu s inteligentnými molekulami, ktoré mimoriadne účinne pohlcujú energiu nárazu, dokážu puzdrá ClearCase a HardCase spoľahlivo ochrániť telefón pred rozbitím aj pri páde z veľkej výšky a silných nárazoch. Naviac, sú elegantné, plne kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním a ich okraje tvorí protišmykový materiál, takže sa vám telefón len tak ľahko nevyšmykne z ruky.

Záruka dokonalých festivalových fotiek

Ochranné puzdrá majú vyvýšené okraje, takže prirodzene chránia aj displej telefónu a objektívy fotoaparátov. Avšak, len za predpokladu, že vám telefón padne na rovný povrch. Pokiaľ narazí na nerovný asfalt, kamienky, prípadne iný terén, objektívy sa dokážu ľahko poškodiť. Nehovoriac o tom, ich vedia poškriabať kľúče alebo iné ostré predmety vo vreckách.

Výsledok? Vaše fotky budú kvôli škrabancom na objektívoch menej kvalitné, v záberoch budete mať šmuhy, bodky alebo iné nedokonalosti. Tomuto problému sa však dá jednoducho vyhnúť. Stačí sa spoľahnúť na unikátne ochranné kryty objektívov PanzerGlass™ PicturePerfect a Hoops.

Elegantná ochrana objektívov

Kryty objektívov PanzerGlass™ PicturePerfect sú vyrobené z mimoriadne odolného tvrdeného skla. Spoľahlivo tak ochránia objektívy pred rozbitím pri silných nárazoch a pádoch, ale zároveň aj pred škrabancami od ostrých predmetov. Nijako neskresľujú kvalitu záberov, jednoducho sa aplikujú na objektívy a na ich povrchu je oleofóbna vrstva, ktorá eliminuje zachytávanie odtlačkov prstov.

Zdroj | PanzerStore.sk
Obsah pokračuje pod reklamou

Veľkej obľube sa tešia aj ochranné krúžky Hoops, ktoré sa aplikujú priamo na jednotlivé objektívy fotoaparátu. Majú elegantné čierne hliníkové rámiky a vyrobené sú tiež z mimoriadne odolného japonského skla Asahi. Vďaka ochranným krytom objektívov PanzerGlass™ máte istotu, že z festivalu si domov odnesiete množstvo skvelých záberov.

Tak neváhajte a užite si všetky letné festivaly a zážitky naplno, bez obáv o váš telefón. Prémiové ochranné sklá, puzdrá či kryty objektívov PanzerGlass™ na rôzne značky a modely telefónov zoženiete v e-shope PanzerStore.sk.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.