Reklama

Čo prináša Čierny piatok v Google Play obchode?

Zdroj | Prokarma.com
Viktor Šmidák
Zdroj | Prokarma.com
Zdroj | Prokarma.com

Čierny piatok sa označuje ako začiatok predvianočnej vianočnej horúčky. Tipy na fyzické darčeky sme vám už priniesli, teraz sú na rade tie z toho imaginárneho.

Google na seba nenechal dlho čakať a vo svojom obchode ponúka hneď niekoľko zliav. I napriek tomu, že väčšina z nich je mierená na zahraničný trh, našlo sa i niekoľko ponúk, ktoré potešia i nás, Slovákov. Začneme teda tým, čo sa týka i nás.

V Google Play pribudla nová kategória aplikácií s názvom Ponuky na čierny piatok, v ktorej nájdeme hneď niekoľko kvalitných titulov so zľavami do 80 %. Spomenúť môžeme napríklad populárnu puzzle hru Momument Valley, ktorá zlacnela z pôvodných 3 na 1 euro. Zaujímavou ponukou je určite aj titul Don’t Starve: Pocket Edition, ktorý teraz kúpite za 1,09 € oproti pôvodným 4,49 €. Celý zoznam nájdete po kliknutí na tento odkaz.

Zdroj | IFTTT

Nanešťastie Google nezjednotil všetky aplikácie pod jednou strechou, a preto sa môže stať, že na určitú hru narazíte náhodne. Dobrým príkladom je Hitman Sniper, ktorého zľavu 80% prezrádza len pozmenená ikonka. A v prípade, že sa radi odreagujete pri niečom pokojnom, maľovanka Colorfy teraz ponúka zníženie predplatného na prvý mesiac o 50%.

Pozrite si

Čierny piatok s mega zľavami je tu, pozor však na ich reálnosť

Ďalšia ponuka od vyhľadávacieho giganta je spojená s hudbou. Streamovaciu službu Google Play Music si teraz môžete vyskúšať na dva mesiace zadarmo, ak ste tak doteraz ešte nespravili.

Zdroj | Google

Okrem hudby Google Play poteší aj milovníkov kníh. Tie síce znova nie sú zozbierané v prehľadnom zozname, no v akcii ich je viac ako inokedy. Odporúčame preto navštíviť aj túto kategóriu a skúsiť šťastie. A v prípade, že si nejakú nájdete, v zahraničí Google ponúkne 5 dolárovú zľavu na knihu drahšiu ako 5 dolárov.

Táto akcia bude platiť len 23. novembra a nie je isté či sa v nejakej forme dostane aj ku nám, my si ale myslíme, že za skúšku to stojí.

Podobne na tom majú byť aj Filmy. 23. novembra by mala byť aktívna zľava na filmy 50 %, seriály majú byť lacnejšie o 25 %. Znova sa však táto ponúka týka Ameriky, takže dostupnosť u nás nevieme potvrdiť.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.