Reklama

Čo je vlastne toto? E-bike alebo nákladiak?

Zdroj | TARRAN
Michal Sobek
Zdroj | TARRAN
Zdroj | TARRAN

Spoločnosť TARRAN ukázala niečo, čo by sa mohlo pokojne nazvať aj nákladiakom vo svete e-bikov. Nosnosť modelu T1 Pro je totiž až 220 kilogramov. Tam to ale nekončí.

Začnime samotným dizajnom. Ten je špeciálne navrhnutý tak, aby sa počas jazdy zamedzilo jeho prevráteniu. Dizajn implementuje inteligentnú techniku ​​rozmiestňovania na udržanie rovnováhy.

Obsah pokračuje pod reklamou

Na dĺžku má 2,26 metra, pričom do predného boxu sa zmestia dve deti s výškou 1,26 metra. Z tohto boxu sa dokonca vysúvajú aj dve malé pomocné kolesá. Alebo tento priestor využijete na náklad.

TARRAN T1 Pro je vybavený inovatívnym podvozkom s prevodovým systémom Dynamic Dual-Drive. Volant sa dokáže otočiť až do uhla 90 stupňov, čo uľahčuje jeho manévrovanie.

Tento e-bike má vo svojej konštrukcii zabudované dve batérie s kapacitou 708 Wh, čo mu prináša dojazd na úrovni okolo 200 kilometrov na jedno nabitie. Avšak maximálnu rýchlosť zatiaľ výrobca neprezradil. Krútiaci moment elektromotora je 100 Nm.

Zdroj | TARRAN

Na riadidlách sa nachádza 5,3-palcový dotykový displej s operačným systémom TarranOS s podporou bezdrôtového nabíjania Qi2, bezkontaktného uzamykania a funkcie ochrany proti krádeži. Je tu aj zabudovaná Full HD kamera.

Výrobca však nepovedal všetky informácie, napríklad nevieme podrobnosti o uvedení na trh alebo o predajných cenách. Predpokladáme, že TARRAN všetky informácie zverejní v priebehu nasledujúcich týždňov.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.