Reklama

Čo vybavíte s digitálnym bankovníctvom pre firmy a ako na digitálny podpis?

TECHBOX

Vedeli ste, že aj vo firemnom bankovníctve existuje množstvo príležitostí na inovácie, vďaka ktorým môžu aj firmy a biznis klienti vyriešiť množstvo úkonov online a bez papierovačiek? Šetrí to čas všetkým, a ako vieme, čas sú peniaze.

Vo firmách to platí dvojnásobne. Pozrite si naše video, ako funguje digitálne bankovníctvo pre firmy v Tatra banke vrátane praktického digitálneho podpisovania.

Ak sa rozhodnete využívať pre svoj biznis Tatra banku, dá sa povedať, že máte vyhraté. Vďaka online portálu Business bankingTB máte neustále, či už v počítači alebo cez mobilnú aplikáciu, prístup nielen k vašim platbám, ale aj množstvu produktov, ktoré vašej firme pomáhajú efektívne riešiť financie. To, čo na Business bankingTB oceníte pravdepodobne najviac je skutočnosť, že máte všetko na jednom mieste a v prehľadnom rozhraní. A to dokonca aj v prípade, že máte viacero firiem.

Obsah pokračuje pod reklamou

Samozrejmosťou je zadávanie platieb vrátane okamžitých, zahraničných, SEPA i hromadných. Výhodou je možnosť zadať platby s možnosťou použitia preddefinovaných šablón. Pod jednou strechou máte taktiež prehľad všetkých firemných debetných a kreditných kariet vrátane ich detailu. Poteší tiež praktický online manažment kariet.

Výhodou Business bankinguTB je, že tu nájdete aj vaše úvery. Môžete si ich prezerať a pri vybraných typoch aj nazrieť do histórie splácania a na splátkový kalendár. Nechýba prehľad o bankových zárukách, akreditívoch či faktoringu. Priamo cez Business bankingTB môžete vybaviť žiadosti na čerpanie faktoringu, žiadosti o vystavenie záruky alebo o čerpanie úveru.

Digitalizácia je jednou z hlavných priorít Tatra banky, a tak si viete dokumenty aj digitálne podpisovať. V zásade v Tatra banke existujú tri druhy podpisov: elektronický, zdokonalený elektronický a kvalifikovaný elektronický podpis. Takto máte možnosť digitálne podpisovať všetky servisné dokumenty, ako napr. otvorenie účtu, vydanie karty, zmeny oprávnených osôb, potvrdenia alebo úpravy splátkového kalendára. Ako Business bankingTB od Tatra banky funguje, si pozrite v našom videu.

Business bankingTB v Tatra banke je moderný a umožní vám široké možnosti nastavení či správy nielen účtu, kariet ale aj rôznych služieb, pričom vďaka viacerým úrovniam elektronického podpisu môžete aj dôležité dokumenty podpisovať elektronicky. Tým výrazne šetríte čas.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.