Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Čím sú zaujímavé bezdrôtové slúchadlá MoveAudio S200 od TCL?

Čím sú zaujímavé bezdrôtové slúchadlá MoveAudio S200 od TCL?
Zdroj | TCL
Richard Pliešovský
Čím sú zaujímavé bezdrôtové slúchadlá MoveAudio S200 od TCL?
Zdroj | TCL
Zdroj | TCL

TCL v Berlíne predstavil zaujímavé novinky. Kolegu zaujal nový typ displeja NXTPAPER, mňa zas tablety 10 TABMAX a TABMID. Nuž, ale aký by to bol život šťastného ženáča bez dobrých bezdrôtových slúchadiel?

Plne bezdrôtové slúchadlá zvyčajne patria do kategórie prémiových zariadení s cenovkou prevyšujúcou stoeurovú hranicu. TCL dal novinke sympatickú cenu 99 eur.

O kvalitu zvuku sa starajú 12 mm dynamické meniče, bezdrôtové spojenie zabezpečuje Bluetooth 5.0. Slúchadlá využívajú systém ENC, ktorý znižuje šum v pozadí a zaisťuje čisté hovory. Štyri vstavané mikrofóny (v každom slúchadle po dva) používajú technológiu tvarovania zvukových vĺn na odfiltrovanie vonkajšieho hluku a zdôraznia hlas, vďaka čomu budete dobre počuť a rozumieť.

Pozrite si

Hodinky TCL MOVETIME Family Watch dohliadnu na osamelých seniorov

TCL MoveAudio S200 sa automaticky zapnú po vložení do uší a vypnú po ich vybratí. Ovládajú sa dotykovými gestami, ktorými sa dá prijať hovor, preskočiť na ďalšiu pieseň v playliste, alebo regulovať hlasitosť. Slúchadlá sú kompatibilné s hlasovým asistentom Google alebo Siri, vďaka tomu ich nemusíte skladať z uší, keď s nimi budete komunikovať.

Zdroj | TCL

Každé slúchadlo má 30 mAh batériu, v puzdre je integrovaná tretia s kapacitou 520 mAh. Na jedno nabitie vydržia hrať 3,5 hodiny, puzdro im dodá ďalších 23 hodín. Nabíjajú sa cez USB-C port. Štandard IP54 zaručuje odolnosť voči prachu, potu a vode. Rozmery slúchadiel sú 17,68 x 17.61 x 40 mm, puzdro má 7,8 x 58,8 x 26,5 mm.

Zdroj | TCL

TCL MoveAudio S200 sa začnú predávať koncom septembra. Okrem čierneho a bieleho prevedenia budú k dispozícii aj v tyrkysovej (aqua blue) farbe.

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou redaktora na výstavu IFA 2020 v Berlíne ďakujeme Oficiálnemu zastúpeniu Berlínskych veľtrhov v SR.