Reklama

Čím sú zaujímavé bezdrôtové slúchadlá MoveAudio S200 od TCL?

Zdroj | TCL
Richard Pliešovský
Zdroj | TCL
Zdroj | TCL

TCL v Berlíne predstavil zaujímavé novinky. Kolegu zaujal nový typ displeja NXTPAPER, mňa zas tablety 10 TABMAX a TABMID. Nuž, ale aký by to bol život šťastného ženáča bez dobrých bezdrôtových slúchadiel?

Plne bezdrôtové slúchadlá zvyčajne patria do kategórie prémiových zariadení s cenovkou prevyšujúcou stoeurovú hranicu. TCL dal novinke sympatickú cenu 99 eur.

O kvalitu zvuku sa starajú 12 mm dynamické meniče, bezdrôtové spojenie zabezpečuje Bluetooth 5.0. Slúchadlá využívajú systém ENC, ktorý znižuje šum v pozadí a zaisťuje čisté hovory. Štyri vstavané mikrofóny (v každom slúchadle po dva) používajú technológiu tvarovania zvukových vĺn na odfiltrovanie vonkajšieho hluku a zdôraznia hlas, vďaka čomu budete dobre počuť a rozumieť.

Pozrite si

Hodinky TCL MOVETIME Family Watch dohliadnu na osamelých seniorov

TCL MoveAudio S200 sa automaticky zapnú po vložení do uší a vypnú po ich vybratí. Ovládajú sa dotykovými gestami, ktorými sa dá prijať hovor, preskočiť na ďalšiu pieseň v playliste, alebo regulovať hlasitosť. Slúchadlá sú kompatibilné s hlasovým asistentom Google alebo Siri, vďaka tomu ich nemusíte skladať z uší, keď s nimi budete komunikovať.

Zdroj | TCL

Každé slúchadlo má 30 mAh batériu, v puzdre je integrovaná tretia s kapacitou 520 mAh. Na jedno nabitie vydržia hrať 3,5 hodiny, puzdro im dodá ďalších 23 hodín. Nabíjajú sa cez USB-C port. Štandard IP54 zaručuje odolnosť voči prachu, potu a vode. Rozmery slúchadiel sú 17,68 x 17.61 x 40 mm, puzdro má 7,8 x 58,8 x 26,5 mm.

Zdroj | TCL

TCL MoveAudio S200 sa začnú predávať koncom septembra. Okrem čierneho a bieleho prevedenia budú k dispozícii aj v tyrkysovej (aqua blue) farbe.

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou redaktora na výstavu IFA 2020 v Berlíne ďakujeme Oficiálnemu zastúpeniu Berlínskych veľtrhov v SR.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.