Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Čím nás plánuje Apple prekvapiť na jeseň?

Čím nás plánuje Apple prekvapiť na jeseň?
Zdroj | Apple
Richard Pliešovský
Čím nás plánuje Apple prekvapiť na jeseň?
Zdroj | Apple
Zdroj | Apple

Covid, necovid, vývoj ide ďalej, používatelia sú totiž čoraz fajnovejší a chcú stále niečo nové. A preto sa každý rok predstavujú vlajkové lode, aj keď by stačilo obrok, aj preto sa každý rok predstavuje nový operačný systém, aj keď by stačilo vyladiť ten z minulého roka (Andoird, iOS).

Aj preto sa dnes, na sklonku januára, zamyslíme, čo by nám mohol predstaviť Apple na jeseň. Práve to je čas, keď prináša svoj najdôležitejšie produkty a aktualizuje svoj katalóg.

Už roky sa práve na jeseň predstavuje nový iPhone. Tentokrát by to mal byť model iPhone 14, zrejme opäť v štyroch prevedeniach: Apple iPhone 14, iPhone 13 mini, iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max.

Pozrite si

Čo je to WWDC a prečo je pre tech svet dôležitý

Na jeseň sa už akosi ráta aj s novými smarthodinkami. Tento rok by to mali byť model Apple Watch Series 8 a zrejme aj nová generácia lacnejšieho modelu, Apple Watch SE.

To však zďaleka nie je všetko. Práve na jeseň by sme totiž mali byť svedkami predstavenia nového MacBooku Pro, tentokrát vstupnej úrovne, teda za lacný peniaz. Aktualizácie sa dočká aj iMac, ktorý len minulý rok prešiel redizajnom a procesory Intel boli nahradené čipom Apple M1. Pre náročnejších bude zaujímave sledovať, čo prinesie nový Apple Mac Pro a poznuku notebookov uzavrie stále obľúbenejší MacBook Air.

Zdroj | Apple

Milovníci tabletov dostanú svoje predčasné Vianoce v podobe nových iPadov a iPadov Pro.

Ako vidíte, je toho naozaj veľa a celkom určite to na nás Apple nevybalí počas jednej prezentácie. Pravdepodobnejší scenár je ton, že sa rozdelí na tri časti. Prvá, septembrová bude určená mobilom a hodinkám. V októbri prídu na rad (zrejme) iPady a november si môžeme „zabookovať“ pre počítače.

Pokiaľ máte pocit, že vaša peňaženka je podozrivo hrubá, nemusíte sa báť a míňať ich na hlúposti. Stačí vám len vydržať do jesene. Potom to už pôjde rad-radom.

Zdroj