Reklama

Chladnička LG InstaView vie toho oveľa viac, ako len chladiť a mraziť

Zdroj | LG
Richard Pliešovský
Zdroj | LG
Zdroj | LG

Technologickí nadšenci si dnes môžu vybaviť kuchyňu naozaj high-endovými spotrebičmi. Už tradične medzi nimi nechýba spoločnosť LG. Na veľtrhu IFA 2020 v Berlíne predstavila novú sériu InstaView Door-in-Door, ktorá prináša rozšírenú ponuku funkcií, ale aj kladie dôraz na zdravie používateľa.

Technológia InstaView Door-in-Door umožňuje pohľad do chladničky bez toho, aby ste ju museli otvoriť. Stačí na to jednoduché gesto dvojitým dotykom na predné sklo. Nový model je vybavený hygienickým systémom UVnano.

Zdroj | LG

Využíva ultrafialové svetlo, ktoré generuje niekoľko LED diód. Vďaka ich vlnovej dĺžke sú schopné fungovať ako čistiaci systém bez akýchkoľvek chemikálií – automaticky, každú hodinu, alebo podľa vlastného nastavenia. UVnano takto dokáže eliminovať až 99,99 % vírusov a baktérií prítomných v kvapalnom skupenstve.

Pozrite si

WashTower od LG mení spôsob prania a sušenia bielizne

Nová séria bude vybavená technológiami LINEAR Cooling a DoorCooling +. Minimalizujú výkyvy teploty a lepšie distribuujú vnútorný okruch studeného vzduchu. Craft Ice je systém, ktorý vyrába hustejší sférický ľad. Ten sa topí pomalšie, takže vydrží dlhšie.

Zdroj | LG

LG vylepšil inteligentnú správu ThinQ. Táto technológia sa vie postarať s tvrobu a spravovanie nákupných zoznamov, pomáhať pri varení a vie dokonca poradiť aj pri čistení spotrebičov. Vždy keď do chladničky položíme novú potravinu, resp. vyberieme ju z nej, systém ju automaticky rozpozná a s pomocou umelej inteligencie dokáže navrhnúť recepty, nastaviť rúru na predhrev, či dokonca aj zvoliť ideálny program v umývačke riadu. Ešteže táto chladnička nie je v spojení s toaletou, zrejme by vám vedela vypočítať vhodný počet útržkov papiera.

Zdroj | LG

Chladničky LG InstaView Door-in-Door okrem pokročilých technológií prinášajú funkčný dizajn, ktorý dobre zapadne do všetkých kuchýň vďaka jeho minimalistickému a čistému vzhľadu. Patentované spracovanie povrchovej úpravy na zadnej vnútornej stene, Metal Fresh, dodá novému spotrebiču exkluzívny vzhľad.

Zdroj | LG

Spoločnosť nám zatiaľ neposkytla informácie o cenách, konkrétnych modeloch ani dátum uvedenia na trh.

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou redaktora na výstavu IFA 2020 v Berlíne ďakujeme Oficiálnemu zastúpeniu Berlínskych veľtrhov v SR.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.