Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Chcete skladačku zadarmo? Tento výrobca vám ju daruje, pod jednou podmienkou

Chcete skladačku zadarmo? Tento výrobca vám ju daruje, pod jednou podmienkou
Zdroj | OPPO
Michal Sobek
Chcete skladačku zadarmo? Tento výrobca vám ju daruje, pod jednou podmienkou
Zdroj | OPPO
Zdroj | OPPO

Skladacie smartfóny sú ukážkou toho, kam technológia displejov speje. Majú plný potenciál využitia, no väčšinu používateľov stopne práve vysoká cena. Čo tak získať takýto smartfón úplne zadarmo? Čínsky výrobca má totiž veľmi lákavú ponuku.

Zrejme ste už počuli o čínskom výrobcovi smartfónov OPPO. Tomu sa darí najmä na domácom trhu, ale expandoval už aj do Európy. Práve tento výrobca má v portfóliu véčkový skladací smartfón OPPO Find N2 Flip.

Začiatkom decembra bol tento smartfón predstavený na domácom čínskom trhu. Dobrou správou je, že neostane len ako tamojšia exkluzivita, ale OPPO ho dovezie aj na globálne trhy. A práve tu prichádza s lákovou ponukou.

Obsah pokračuje pod reklamou

OPPO vie, že globálnemu trhu so skladačkami momentálne kraľuje Samsung. Ak sa chce výrobca na globálnom trhu zviditeľniť, potrebuje k tomu ambasádorov. Práve tých hľadá, pričom by tento skladací smartfón otestovali. Tam to však nekončí a OPPO samo tvrdí, že daný ambasádor si môže tento smartfón aj ponechať.

Tí, ktorí majú záujem o skorý prístup k smartfónu Find N2 Flip a ponechať si ho, môžu vyplniť žiadosť s konkrétnymi informáciami OPPO Product Ambassador. Spoločnosť prijíma prihlášky do 10. marca 2023.

Čo bude úlohou ambasádora spoločnosti OPPO? Mali by sa podieľať o priekopnícke nápady a skúsenosti, tvoriť inšpiratívny obsah a podieľať sa na formovaní budúcnosti dizajnu a vývoja produktov spoločnosti OPPO. Viac sa dozviete v otázkach a odpovediach na stránke spoločnosti OPPO.

Pozrite si

OPPO predstavilo nové skladačky. Konečne máme aj prvé véčko výrobcu

Podmienky sú, aby daný ambasádor mal aspoň 18 rokov, aby mal vášeň a znalosť v oblasti špičkových technológií a inovácií, vyžaduje sa aktívna účasť na kampaniach, stretnutiach a podujatiach programu a podmienkou sú aj silné písomné a verbálne komunikačné schopnosti v angličtine.

Zdroj