Reklama

Časopis TECHBOX sme výhercovi doručili aj s dronom! Ako?

TECHBOX

Spomínate si na našu špeciálnu súťaž s príchodom úplne nového časopisu TECHBOX v úvode tohto roka? Ukázali sme vám, ako sme ho doručili VIP ľudom pomocou dronu. Jeden z vás, našich nových predplatiteľov, mal možnosť vyhrať doručenie časopisu TECHBOX aj s dronom. Spojka „aj“ v súťaži bola pritom veľmi dôležitá.

Doručenie časopisu TECHBOX dronom bola iba ukážka budúcnosti. Legislatíva sa za toho vyše pol roka nezmenila ani o chlp. Na Slovensku sa tak stále nedočkáme reálneho doručovania časopisov dronmi. Stále je vyslovene zakázané doručovať akýkoľvek tovar či produkty pomocou autonómnych či diaľkovo ovládaných bezpilotných lietadiel, označovaných vo všeobecnosti ako drony.

Preto sme využili našu krásnu slovenčinu a výhru v predplatiteľskej súťaži „Predplaťte si časopis TECHBOX a vyhrajte doručenie aj s dronom!” sme naplnili do bodky. Dokázali sme to aj vďaka Róbertovi Schochmannovi, ktorý je tvorcom unikátneho drona Drone n Base. Mimochodom veľký rozhovor s týmto slovenským vynálezcom nájdete v aktuálnom vydaní časopisu TECHBOX jeseň 2018.

Práve spoločnosť Anima Technika, ktorá dronov Drone n Base vyrába, poskytla výhru, až dvojicu dronov Drone n Base, s ktorými sme výhercovi doručili časopis TECHBOX. Nakoniec sme sľub prekonali a časopis sme doručili nie s jedným, ale rovno dvoma dronmi. 🙂

Výhercovi a predplatiteľovi J. Sláčikovi zo Stupavy gratulujeme. Výhru, dvojicu dronov Drone n Base, mu doručil osobne Roman Calík, šéfredaktor časopisu TECHBOX.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.