Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Nový TECHBOX sme doručili dronom! Zaži to aj ty

Nový TECHBOX sme doručili dronom! Zaži to aj ty
TECHBOX
Nový TECHBOX sme doručili dronom! Zaži to aj ty

Úplne nový časopis TECHBOX je unikátny nielen svojim formátom, papierom, tlačou, obsahom či množstvom strán, ale aj tým, že ako prvý magazín na svete ukázal doručenie časopisu dronom! Túto budúcnosť môžeš zažiť aj ty.

Pozrite si

TECHBOX jar 2018 je tu! Je úplne iný, výnimočný!

Hoci na reálne doručovanie časopisov dronmi si ešte nejaký čas počkáme, my v TECHBOXe milujeme nové technológie a nové výzvy. Preto sme ukázali ako môže vyzerať doručenie úplne nového časopisu TECHBOX dronom.

Ako budeme v budúcnosti doručovať časopis aj s dronom sme ukázali trom ľuďom, a to osobnosti z titulky – Richardovi Markovi z ESETU, nášmu bývalému kolegovi Drahomírovi Piokovi zo StartItUp a Marekovi Kopčovi z mimoriadne úspešnej automobilky Hyundai.

Veríme, že budúcnosť bude skutočne patriť aj doručovaniu dronom, a to nielen časopisov. Tešíme sa, kedy nám objednaný tovar budú doručovať drony priamo pred dvere, alebo pokojne aj na terasu do práce. V súčasnosti to však legislatíva stále neumožňuje.

Ak však chceš zažiť budúcnosť aj ty, stačí, ak si do 31. augusta 2018 predplatíš časopis TECHBOX na rok a môžeš sa stať šťastlivcom, ktorý vyhrá doručenie jesenného vydania TECHBOX jeseň 2018 aj s dronom! Ako to urobíme? Nechaj sa prekvapiť 🙂

Všetky dôležité informácie nájdete na webe TECHBOXDRONOM.SK

Sme radi, že sme si mohli vyskúšať doručovanie časopisu TECHBOX dronom. Radi by sme za celú redakciu poďakovali za skvelú spoluprácu tímu agentúry DIORAMA, ale aj UAVONIC, Dronegate či spoločnostiam Aupar TowerArt Hotel Kaštieľ ****Autopolis (HYUNDAI Petržalka).