Reklama

BMX ako e-bike? Dosť bolo predstáv, nech sa páči. Toto je Solé E(24)

Michal Sobek

Spoločnosť Solé Bicycles so sídlom v Benátkach sa rozhodla nastúpiť na rozbehnutý vlak s elektrickými bicyklami. Ide však na to vo veľkom štýle, lebo svojim dizajnom pripomína známe bicykle BMX. Čím ešte zaujme?

Model Solé E(24) jazdí na 24-palcových kolesách obutých do pneumatík s hrúbkou 3 palce, čím takmer dokonale žehlí nerovný povrch akéhokoľvek terénu. O silný brzdný účinok sa starajú hydraulické kotúčové brzdy Tektro.

Obsah pokračuje pod reklamou

Po stránke výkonu tu máme 48-voltový 750-wattový motor, ktorý ponúka maximálnu rýchlosť na úrovni 45 kilometrov za hodinu v režime asistencie, pričom na výber sú až tri. Batéria s kapacitou 720 Wh dodáva motoru dostatočnú energiu na prejdenie vzdialenosti zhruba 64 kilometrov na jedno nabitie. Úplné nabitie potom potrvá okolo štyroch hodín.

Aby to bolo ešte zaujímavejšie, výrobca Solé prinesie na trh e-bike E(24) v pútavých farebných odtieňoch, konkrétne Overthrow (čierna), el Tigre (oranžová a strieborná) a Ballona (zelená a biela). E-bike sa už dá predobjednať cez oficiálnu webovú stránku značky za sumu 2 199 dolárov.

Okrem toho si môžete ku svojmu novému e-biku zakúpiť rôzne doplnky, ako sú predné a zadné nosiče za cenu 59,99 dolárov za kus, alebo aj svetelnú súpravu Cateye Combo AMP, ktorá sa predáva za 64,99 dolárov. Prvé zásielky by mali doraziť majiteľom už tento mesiac.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.