Reklama

BLACK+DECKER SMARTECH Robotic Vacuum - robotické vysávače za super ceny

Zdroj | BLACK+DECKER
Števo Porubský
Zdroj | BLACK+DECKER
Zdroj | BLACK+DECKER

BLACK+DECKER u nás poznáme skôr vďaka produktom pre hobby remeselníkov či kutilov. V domácich Spojených štátoch však vyrába aj produkty pre domácnosť. Tým najnovším, ktorý sa objavil aj na CES 2017 je séria robotických vysávačov. Ich pomer cena/výbava vyzerá vynikajúco.

Zdroj | BLACK+DECKER

BLACK+DECKER SMARTECH Robotic Vacuum je séria troch robotických vysávačov, ktoré sa odlišujú len v detailoch. Top model je vybavený 9″ (cca 22,8 cm) kefou, ktorá zhŕňa všetok neporiadok do pomerne veľkého zberného koša s kapacitou až 1 liter.

Špinu pritom vysávač stláča do akýchsi diskov pre pohodlnejšie vysýpanie a zároveň šetrenie priestoru vo vnútri zbernej nádoby.

Zdroj | BLACK+DECKER
Pozrite si

iRobot Roomba 980 – najmúdrejší robotický vysávač súčasnosti

Technológia AutoSense vie rozpoznať, na ako povrchu sa vysávač nachádza a prispôsobuje tomu vysávanie. Na koberci tak pridá sací výkon, na tvrdej podlahe ho zas uberie. Tým šetrí batériu, ktorá pri bežnom vysávaní má zvládnuť 90 minút vysávania.

Zdroj | BLACK+DECKER

Zaujímavá je dvojica zberacích kief v prednej časti. Tie by mali bez problémov dosiahnuť až do rohov, no s to by som bral s nadhľadom. Samozrejmosťou je HEPA filter.

Pozrite si

Nový robotický vysávač LG HOM-BOT Turbo+ má vlastnú appku a kameru

Pozitívom je, že nové vysávače fungujú aj cez smart appku BLACK+DECKER Mobile App (Android, iOS). Žiaľ, len cez Bluetooth, takže z opačnej strany zemegule vysávač nespustíte. V tom má konkurencia vďaka Wi-Fi modulom výhodu.

Zdroj | BLACK+DECKER

Cez appku je však možné nastaviť všetko potrebné, vrátane časovania vysávania, ovládania na diaľku či kontroly koša. Top model má navyše aj RGB LED pás na hornej strane, vďaka čomu je možné nastaviť jeho svetlo na akýkoľvek odtieň z RGB spektra.

Trio noviniek bude na domácom trhu v predaji v marci s cenami od 349 do 399 dolárov.

Zdroj | BLACK+DECKER

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.