Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhraj extra štýlový špičkový reproduktor Beosound Emerge od Bang & Olufsen

Vyhraj extra štýlový špičkový reproduktor Beosound Emerge od Bang & Olufsen
Zdroj | Bang & Olufsen
Juraj Procházka
Vyhraj extra štýlový špičkový reproduktor Beosound Emerge od Bang & Olufsen
Zdroj | Bang & Olufsen
Zdroj | Bang & Olufsen

Beosound Emerge od Bang & Olufsen je streamovací reproduktor s výborným akustickým prejavom v ušľachtilom, štíhlom a nadčasovom prevedení pripomínajúcom knihu.

Mimoriadne kompaktný streamovací Wi-Fi reproduktor je ideálnou voľbou pre osobný posluch a vďaka úsporným rozmerom 6,7 x 25,5 x 16,5 cm (Š x V x H) ho umiestnite kdekoľvek – na policu, do knižnice, alebo na stôl.

Zdroj | Bang & Olufsen
Obsah pokračuje pod reklamou

Aj napriek subtílnym rozmerom dokáže Beosound Emerge naplniť slušnou akustickou nádielkou miestnosti s plochou až 30 m2. Postarajú sa o to tri meniče – 10,1 cm woofer pre slušné basy, 7 cm stredový a 1,52 cm výškový menič. Všetky sú napájané samostatnými zosilňovačmi triedy D s úhrnným výkonom až 120 wattov.

Zdroj | Bang & Olufsen

Zosilňovač pre basový menič dodáva 60 W výkonu, stredopásmový a výškový kanál sú budené dvoma 30-wattovými zosilňovačmi, takže v prípade potreby dokáže kompaktný audiosystém vytvoriť pôsobivú zvukovú scénu s vyžarovacou charakteristikou 180 stupňov a hlasitosťou až 92 dB SPL.

Pozrite si

Bang & Olufsen Beosound Emerge – nádherný reproduktor v dizajne knihy

Reproduktor Beosound Emerge, navrhnutý Benjaminom Hubertom z Design Agency LAYER, spája tradičné hodnoty dánskej značky. Popri dizajne určite poteší aj použitými materiálmi –  krytom z dubového dreva, špeciálne upraveným hliníkom a tkanou textíliou na čelnej hrane.

Zdroj | Bang & Olufsen

Bang & Olufsen je známy nielen originálnym dizajnom a kvalitným prevedením svojich produktov, vďaka čomu dobre vyzerajú a majú aj výnimočnú trvácnosť, ale aj vysokou úrovňou ich elektroakustických parametrov. Beosound Emerge reprezentuje všetky tieto črty a s frekvenčnou odozvou 45 Hz – 22 kHz hravo obsiahne všetky hudobné žánre, nech preferujete ktorýkoľvek.

Zdroj | Bang & Olufsen

Chcete skutočný stereofónny zážitok? Žiadny problém! Spárujte dva reproduktory Beosound Emerge prostredníctvom aplikácie Bang & Olufsen a počúvajte plnohodnotné stereo. Stereo párovanie Bang & Olufsen je z výroby kódované pomocou kodeku LC3plus s vysokým rozlíšením, licencovaným spoločnosťou Fraunhofer IIS.

Zdroj | Bang & Olufsen

Aktívna kompenzácia miestnosti tiež nie je bežnou záležitosťou v prenosných reproduktoroch. V Emerge akusticky optimalizuje zvuk vášho reproduktora na základe priestoru, v ktorom sa nachádza. To zaisťuje, že vaša hudba bude znieť bezchybne v akejkoľvek miestnosti.

Zdroj | Bang & Olufsen

Ovládacie prvky sú umiestnené v hornej časti prístroja. Pomocou mäkkých tlačidiel získate prístup k obľúbeným rádiovým staniciam v Bang & Olufsen Radio, či streamovaniu  cez Spotify, alebo Tidal, pričom môžete preskakovať skladby v playlistoch a originálne, krúživým pohybom pridávať, alebo uberať hlasitosť.

Emerge môžete ovládať aj pomocou aplikácie Bang & Olufsen a Google Assistenta.

Pozrite si

Bang & Olufsen Beosound Balance – koncentrovaný zážitok

Obsah pokračuje pod reklamou

Bezdrôtová konektivita zahŕňa rodinu štandardov Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, takže funguje v oboch pásmach (2,4 GHz aj 5 GHz) a, samozrejme, Bluetooth 5.0. Emerge je síce ľahko prenosný reprosystém s hmotnosťou len 1,38 kg, ale nie je určený na mobilné použitie. V interiéri preto možno oceníte aj káblovú pripojiteľnosť. Tá zahŕňa pripojenie do dátovej siete cez Ethernet 10/100 Mbit a signálny optický kombinovaný jack. Port micro USB slúži len na servisné účely a napájanie zabezpečuje port USB-C.

Príjemný kompaktný reproduktor Beosound Emerge je dostupný v predajniach či e-shope BIS audio prevedení čierny antracit za 599 €, alebo v exkluzívnom zlatom tóne za 749 €. Vy však môžete práve exkluzívnejšiu verziu reproduktora u nás vyhrať! Stačí navštíviť náš instagramový účet TECHBOX.sk a splniť podmienky súťaže. Súťaž trvá do 16. novembra 2022. Výhercu vyžrebujeme už 17. novembra 2022. Idete do toho?

Zdroj