Beats Studio Buds sú nové AirPods Pro, akurát bez stonky a aj pre Android

ZDROJ | Apple

Beats rozšíril svoje portfólio plne bezdrôtových slúchadiel o nový model Studio Buds. Za cenu od 150 eur ponúknu aktívne potláčanie okolitého hluku, režim priepustnosti, 8-hodinovú výdrž na jedno nabitie, pričom rozumieť si budú ako s Apple zariadeniami, tak aj s Androidom.

Nové Beats Studio Buds nemajú dizajnovo ďaleko od slúchadiel AirPods Pro od Apple, pod ktorého krídla značka Beats už od roku 2014 patrí. Chýba im síce ikonická stonka, no na druhej strane im nechýba podpora hlasového ovládania Sisi s reakciou na povel „Hey Siri“, ako ani integrácia do platformy Nájsť.

ZDROJ | Apple

Slúchadlá budú podporovať rýchle párovanie so zariadeniami od Apple (iOS/iPadOS/macOS), ale aj s Android zariadeniami, na ktoré Apple pri svojich vlastných slúchadlách zabúda.

Pozrite siApple Pro Mouse – koncept Apple myšky, po akom všetci túžime

Po zvukovej stránke ponúknu aktívne potláčanie okolitého hluku (ANC) aj s režimom priepustnosti (Transparency), ktorý vám umožní viesť rozhovor alebo počúvať oznam na letisku/stanici aj bez vyberania si slúchadiel z uší. S aktívnym ANC/Transparency režimom vydržia Beats Studio Buds zhruba 5 hodín, bez nich zhruba 8 hodín.

ZDROJ | Apple

Samotný obal s USB-C nabíjaním predlžuje výdrž slúchadiel na cestách až na 24 hodín. Vďaka takzvanému Fast Fuel rýchlemu nabíjaniu slúchadlám stačí 5 minút nabíjania na získanie ďalšej hodiny počúvania hudby.

ZDROJ | Apple

Telo slúchadiel je odolné voči potu a ošpliechaniu na úrovni certifikácie IPX4. Súčasťou oboch slúchadiel je aj multifunkčné tlačidlo, ktorý poslúži na zdvihnutie hovorov, ovládanie hudby a aktiváciu hlasových asistentov.

Beats Studio Buds sú v predaji od dnes za cenu od 149,95 eur, dostupné sú v čiernej, bielej a pre Beats ikonickej červenej farbe.

ZdrojBeats by Dre

Komentáre k článku