Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Audeze iSine LX - dostupné slúchadlá s technológiou planar magnetic

Audeze iSine LX - dostupné slúchadlá s technológiou planar magnetic
Zdroj | Audeze
Michal Spiegel
Audeze iSine LX - dostupné slúchadlá s technológiou planar magnetic
Zdroj | Audeze
Zdroj | Audeze

Firma Audeze za posledných pár rokov ukazuje, že dokáže priniesť prémiové slúchadlá, za ktoré si väčšinou poriadne zaplatíte. O niečo lepšie je na tom novinka Audeze iSine LX.

O plánarno-magnetických slúchadlách iSine sme vás informovali ešte v septembri 2016. Vtedy cena slúchadiel začínala na relatívne vysokých 400 dolároch. Firma Audeze však prišla s cenovým kompromisom a novinku Audeze iSine LX ponúka za 200 dolárov.

Po dizajnovej stránke vyzerajú slúchadlá zaujímavo, no nie je to ani nič nové pod slnkom a ak nerátame odlišné farby, Audeze iSine si zachovali rovnaký dizajnový štýl ako predchodca.

Zdroj | Audeze
Pozrite si

Audeze iSine – prvé planárno-magentické slúcahdlá do ucha

Podobne ako predchodca, aj tento model bude disponovať špeciálnymi Fluxor magnetmi a 30 mm planárno-magnetickými membránami, ktoré sľubujú precíznu kvalitu zvuku bez oneskorení a echa.

K slúchadlám dostanete pribalený 3,5 mm audio kábel a k dispozícii bude aj špeciálny Cipher Lightning kábel pre iPhony za 59 dolárov. Na ovládanie bude slúžiť konzola, pomocou ktorej si viete pridávať/uberať hlasitosť či pozastaviť/pustiť skladbu. Pomocou konzoly si viete aj spustiť hlasového asistenta ako napríklad Siri.

Zdroj | Audeze
Pozrite si

Audeze LCD2 Classic – návrat legendárnych slúchadiel s nižšou cenou

Po stránke technických špecifikácií, slúchadlá Audeze iSine LX majú frekvenčný rozsah 10 Hz – 50 kHz pri impedancii 16 ohmov. Slúchadlá sa dajú objednať už teraz cez oficiálnu stránku Audeze.

Ak vás značka Audeze zaujala, za zmienku stoja aj predchádzajúce modely ako napríklad luxusné mostové slúchadlá Audeze EL-8 Titanium z roku 2015, prémiové štuplové slúchadlá Audeze LCDi4 za 2 500 dolárov, ktoré sa nám predstavili v máji minulého roku či masívne mostové slúchadlá Audeze LCD2 Classic.

Zdroj | Audeze

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj