Reklama

ASUS ZenFone 3 Laser a ZenFone 3 Max, nové prírastky do rodiny

Zdroj | TECHRUM
Imrich Maťo
Zdroj | TECHRUM
Zdroj | TECHRUM

ASUS sa v predstavovaní noviniek z portfólia smartfónov snaží, aby nezaostával za konkurenciou a rodinu ZenFone 3 rozšíril o dva nové modely. ASUS ZenFone 3 Laser a ZenFone 3 Max tak dopĺňajú prvé zariadenia tohto radu, predstavené v máji 2016 na výstave Computex 2016.

Pozrite si

ASUS ZenFone 3: dôstojný nástupca úspešného predchodcu

Zdroj | TECHRUM
Pozrite si

ASUS ZenFone 3 bude obyčajný, Deluxe a Ultra

ZenFone 3 Laser zaujme hlavne 13 Mpx hlavným fotoaparátom so snímačom IMX214 od Sony. Disponuje rýchlym laserovým zaostrovaním 0,03 s, clonou f/2,0 a trojosou stabilizáciou.

Zdroj | TECHRUM

Jeho základom je kovové, 7,9 mm tenké telo, obopínajúce 5,5-palcový Full HD displej, prekrytý 2.5D sklom. Výkonovo je postavený na 8-jadrovom procesore Snapdragon 430 s grafikou Adreno 505, 4 GB RAM pamäti a vnútornom 32 GB priestore.

Pozrite si

ASUS ZenFone 2 Deluxe Special Edition – chuť luxusu

Zdroj | TECHRUM

Nechýba mu snímač odtlačkov prstov, ani podpra LTE. Systémom smartfónu je Android 6.0. Dostupný bude vo farbách Gold, Rose Gold a Silver.

Pozrite si

ASUS ZenFone 3 Deluxe – najrýchlejší telefón na svete?

ZenFone 3 Max má tak isto kovové telo. Napriek pomenovaniu má len 5,2-palcový displej s HD rozlíšením, prekrytý 2.5D ochranným sklom. O chod smartfónu sa stará štvorjadrový MediaTek MT6737 s GPU Mali-T720, RAM veľkosti 3 GB a 32 GB vnútornou pemäťou.

Zdroj | TECHRUM

Samozrejmosťou je snímač odtlačkov prstov, LTE a ďalšie zaužívané prvky konektivity. Lákadlom tohto modelu je silná batéria s kapacitou 4 100 mAh. Ponúkaný bude vo farebných vyhotoveniach Titanium Gray, Glacier Silver a Sand Gold.

Zdroj | TECHRUM

Novinky ASUS ZenFone 3 Laser a ZenFone 3 Max výrobca predstavil na akcii Zenvolution 2016 vo Vietname, kde odštartuje ich predaj za ceny na úrovni cca 240 € (ZenFone 3 Laser), respektíve cca 180 € (ZenFone 3 Max).

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.