Reklama

ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE Edition - limitka, ktorá stojí za to | TECH STORIES

TECHBOX

Vždy, keď sa spojí technologická spoločnosť s módnou značkou, tak vznikne niečo unikátne! To je aj prípad limitovanej edície notebooku ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE Edition. Čo všetko ponúkne?

ide o notebook ASUS Vivobook S 15 OLED len s dizajnovými prvkami od A BATHING APE. Hneď na prvý pohľad si všimnete kovové veko s dizajnom BAPE a výraznou plaketou, pričom logo sa nachádza na viacerých miestach.

Obsah pokračuje pod reklamou

Núdza nebude ani v prípade výkonu, k dispozícii je procesor Intel Core i5-13500H so 16 GB RAM, 512-gigabajtovým SSD diskom a grafickou kartou Intel Iris Xe. Notebook si najlepšie rozumie nielen s kancelárskou prácou, ale zvládne aj občasný strih videa alebo modernú hru.

ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE Edition nie je len o samotnom  notebooku, ale aj o bohatom príslušenstve! V balení sa nachádza taška, figúrka BABY MILO Friends, bezdrôtová myš a nálepky, všetko s ikonickom dizajnom A BATHING APE!

ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE Edition je skvelý notebook s bohatým príslušenstvom v nápaditom dizajne. Podrobnejšie sme sa na túto limitovaný edíciu pozreli v našich Tech Stories.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.